Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Muzyka Psychodelicznej Świtezianki

dodano dnia: 12.12.2007 śr.

Informacje:

Dnia 17 grudnia 2007 wydawnictwo Karrot Kommando odda w wasze ręce zapowiedź niezwykle długo oczekiwanego debiutu. Mowa o maxi-singlu zespołu Żywiołak, który przez dwa lata swojej działalności zdążył już zwrócić na siebie uwagę krytyki i zdobyć rzeszę wiernych fanów. Zwycięzca wielu ważnych konkursów m.in. grand-prix prestiżowej Nowej Tradycji czy pierwsze miejsce "Młodych Wilków" - przeglądu młodych zespołów organizowanym przesz klub Stodoła w Warszawie.

Heavy-folk, biometal, folkmetal, hard-folk(!) - Te egzotyczne nazwy to karkołomne próby zaszufladkowania muzyki Żywiołaka. Świadczą one przede wszystkim o tym, że jest to definitywnie nowe zjawisko na polskiej scenie.

Na EP-ce zatytułowanej "Muzyka Psychodelicznej Świtezianki" znajdziecie cztery utwory znane bywalcom koncertów grupy. Stanowią one zapowiedź pełnego albumu który jest już gotowy i ukaże się w pierwszym kwartale roku 2008. Dwie zawarte tu kompozycje są specjalnymi prezentami dla słuchaczy, które nie znajdą się na wspomnianym wydawnictwie.

Zapraszamy do odsłuchania promomiksu na witrynie wydawnictwa: https://karrot.pl/www.mps. Do końca roku płyta będzie dostępna wysyłkowo tylko w naszym serwisie internetowym oraz w sklepie Galeria Folkowa (Warszawa, Nowogrodzka 46/5 domofon 52 - https://karrot.pl/www.folk.pl). Od nowego roku w sklepach w całej Polsce.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Teledysk Vavamuffin - Bambuko

dodano dnia: 21.03.1018 Cz.

Z okazji wiosny czas na "Bambuko" - ostatni klip Vavamuffin z albumu "V".

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem