Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Karrot Kommando wita w nowym roku!

dodano dnia: 03.01.2008 Cz.

Informacje:

Przede wszystkim - dziękujemy wszystkim którzy nas wspierali w roku 2007 - bardzo gorącym roku dla Karrot Kommando. Wydaliśmy kolejne niezwykle ciepło przyjęte płyty. Mamy za sobą wydanie pierwszego zagranicznego albumu Yellow Umbrella "Little Planet" i debiutu wrocławskiej grupy Managga pt. "Czaj Czaj". Vavamuffin'owe "Inadibusu" czy "Magnetofon" Papriki Korps zebrały właściwie same pozytywne recenzje krytyków, a wspólna jesienna trasa tych zespołów Karrot Tour przyciągnęła tysiące ludzi w całej Polsce.

Karrot Kommando przestało być kojarzone jako wydawnictwo stricte-reggae'owe. W drugiej połowie roku ukazała się naszym nakładem fenomenalna orientalno-rockowa płyta zespołu Soomood, a tuż przed jego końcem rozpoczęliśmy oficjalną współpracę z niezwykłym debiutem z pogranicza folku i szeroko pojętej muzyki alternatywnej - Żywiołakiem.

Poza wydawnictwami był to również szalony rok koncertowy. Świetliki hucznie obchodziły 15 lat swojego życia na scenie. EastWest Rockers oraz Managga koncertowały oraz pracowały nad swoimi drugimi płytami. Paprika Korps po raz kolejny przetoczyła się po Europie grając mnóstwo koncertów m.in. w Finlandii, Anglii, Irlandii i na Ukrainie.

Oczywiście dysponujemy już mnóstwem ciekawych planów i pomysłów na rok 2008. Już na jego początku ukaże się siedmiocalowy winylowy singiel Pablopavo, będący zapowiedzią całej jego solowej płyty oraz winylowe wydanie najnowszej płyty jego macierzystej grupy Vavamuffin. Chwilę potem światło dzienne ujrzy niezwykle długo oczekiwany debiutancki album Żywiołaka. W tym samym czasie powinien już kończyć nagrywanie swojego albumu Junior Stress, który dosłownie w ostatnim dniu roku 2007 zdecydował się na współpracę z Karrot Kommando. Naszym nakładem ukaże się też płyta znanego również w Polsce serbskiego artysty reggae - Hornsman'a Coyote, a przed jesienią również i fani Paprika Korps dostaną kilka premierowych piosenek prawdopodobnie w edycji winylowej. Na swoją kolej czeka też debiutancki dub'owy album kwartetu Ragana, który jest już nagrany i obecnie znajduje się w fazie miksu.

Poza tym rzecz jasna naszych artystów będzie można przez cały rok spotkać na koncertach. O nich i o wszystkich wyżej wymienionych tytułach zawsze rzetelnie informuje was strona: https://karrot.pl/www.karrot.pl.

Życzymy Dosiego Roku

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Muzyka Psychodelicznej Świtezianki

dodano dnia: 12.12.2007 śr.

Dnia 17 grudnia 2007 wydawnictwo Karrot Kommando odda w wasze ręce zapowiedź niezwykle długo oczekiwanego debiutu. Mowa o maxi-singlu zespołu Żywiołak, który przez dwa lata swojej działalności zdążył już zwrócić na siebie uwagę krytyki i zdobyć rzeszę wiernych fanów.

Teledysk Vavamuffin - Bambuko

dodano dnia: 21.03.1018 Cz.

Z okazji wiosny czas na "Bambuko" - ostatni klip Vavamuffin z albumu "V".

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem