KARROT KOMMANDO

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Fiński Magnetofon Papriki Korps na winylu!

dodano dnia: 21.03.2008 Pt.

Informacje:

Kiedy w lutym 2007-ego roku ukazał się Magnetofon - piąty album zespołu Paprika Korps, szybko okrzyknięto go najważniejszym wydarzeniem mijającej dekady na europejskiej scenie Heavy Reggae.

Fińskie wydawnictwo Levykellari, które na fali tego sukcesu wykupiło prawa wydawnicze Magnetofonu na teren swojego kraju, postanowiło równocześnie urzeczywistnić marzenia muzyków wydając ów legendarny już album na nośniku analogowym - bardziej odpowiadającym charakterowi płyty i jednocześnie dobrze wpisującym się w najnowsze trendy muzyki rozrywkowej.

Materiał umieszczony na 12-calowym czarnym krążku różni się nieco od swojego cyfrowego pierwowzoru. Okrojony wedle bezlitosnych specyfikacji technologii winylowej, został w ostatnim momencie wzbogacony o dzieło duetu Juniorbwoy.com - odważnego remiksu piosenki The Souvereign. W ten sposób skutecznie zadośćuczyniono braku kilku ciekawych ścieżek i oddano hołd gorącej przyjaźni łączącej wspomnianych producentów z grupą Paprika Korps.

Limitowane sto egzemplarzy Magnetofonu w formacie LP przekazano wydawnictwu Karrot Kommando do dystrybucji w Polsce. Już teraz można je zamawiać na witrynie https://karrot.pl/www.magnetofon.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Żywiołak dla Europy

dodano dnia: 12.02.2008 Wt.

Uprzejmie donosimy, że zespół Żywiołak otrzymał dziką kartę do polskich preselekcji do konkursu Eurowizji.

Karrot Kommando wita w nowym roku!

dodano dnia: 03.01.2008 Cz.

Przede wszystkim - dziękujemy wszystkim którzy nas wspierali w roku 2007 - bardzo gorącym roku dla Karrot Kommando.

Muzyka Psychodelicznej Świtezianki

dodano dnia: 12.12.2007 śr.

Dnia 17 grudnia 2007 wydawnictwo Karrot Kommando odda w wasze ręce zapowiedź niezwykle długo oczekiwanego debiutu. Mowa o maxi-singlu zespołu Żywiołak, który przez dwa lata swojej działalności zdążył już zwrócić na siebie uwagę krytyki i zdobyć rzeszę wiernych fanów.

Teledysk Vavamuffin - Bambuko

dodano dnia: 21.03.1018 Cz.

Z okazji wiosny czas na "Bambuko" - ostatni klip Vavamuffin z albumu "V".

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem