Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Ragana w sklepach muzycznych w całym kraju.

dodano dnia: 14.09.2008 Nd.

Informacje:

Zaskakującą furorę zrobił debiutancki albumu zespołu Ragana... biorąc pod uwagę fakt, iż nie ukazał się jeszcze na rynku. Na podstawie samych fragmentów płyty dostępnych od dłuższego czasu w sieci, niemiecki największy portal o muzyce dub dubflash.com ogłasza ją już wydarzeniem roku 2008, a brytyjska wytwórnia Universal Egg od ręki podpisuje z grupą kontrakt na wydanie światowe krążka "So Many Reverbs To Cross". Faktem jest, że mamy do czynienia z niezwykle ciekawym debiutem i stosunkowo rzadko graną w Polsce muzyką. Zespołowi udało się wydobyć za pomocą kilku prostych dźwięków zupełnie nową jakość.

Po małym poślizgu wydawniczym informujemy więc z radością, że płyta będzie do nabycia od 22.09 w dobrych sklepach muzycznych, a także na stronach Karrot Kommando. Zapraszamy również na zbliżające się koncerty grupy w Poznaniu (18.09) oraz w Berlinie (19.09).

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Zapraszamy do przesłuchania fragmentów albumu Ragany

dodano dnia: 02.07.2008 śr.

Już w sierpniu podczas tegorocznego Reggae Dub Festiwalu w Bielawie będzie miał premierę interesujący album. Wydawnictwo Karrot Kommando szykuje się tym razem do wydania bardzo nowatorskiej, spokojnej i kontemplacyjnej płyty z gatunku dub; mowa o debiucie grupy Ragana. Muzyka tworzona przez ten kwartet to brzmienia skąpe i surowe, grane naturalnie, i skoncentrowane na przestrzeniach między dźwiękami.

Najnowszy singiel Pablopavo na CD!

dodano dnia: 26.05.2008 Pn.

Wszakże wydawnictwo to ma postać 7-mio calowego winylowego krążka - nośnika legendarnego dla kultury reggae i wciąż ulubionego przez fanów tego gatunku, jednak wydrukowaliśmy i mały nakład na płycie kompaktowej. W zamierzeniu wersja ta przeznaczona była dla rozgłośni radiowych, ale ponieważ parę egzemplarzy ostało się na stanie, można je teraz zamówić w naszym sklepie internetowym https://karrot.pl/sklep.

Winyle Vavamuffin i Pablopavo w Karrot Kommando!

dodano dnia: 10.04.2008 Cz.

Ukazały się kolejne wydawnictwa winylowe z logiem Karrot Kommando. Można je już zamawiać na naszej witrynie.

Fiński Magnetofon Papriki Korps na winylu!

dodano dnia: 21.03.2008 Pt.

Fińskie wydawnictwo Levykellari, które wykupiło prawa wydawnicze Magnetofonu na teren swojego kraju, postanowiło równocześnie urzeczywistnić marzenia muzyków wydając ów legendarny już album na nośniku analogowym - bardziej odpowiadającym charakterowi płyty i jednocześnie dobrze wpisującym się w najnowsze trendy muzyki rozrywkowej.

Żywiołak dla Europy

dodano dnia: 12.02.2008 Wt.

Uprzejmie donosimy, że zespół Żywiołak otrzymał dziką kartę do polskich preselekcji do konkursu Eurowizji.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem