Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Paprika Korps, renifery i pierwsza siódemka.

dodano dnia: 23.09.2008 Wt.

Informacje:

Pierwsza siódemka Paprika Korps, jak gwiazda polarna, prowadzi nas daleko na północ gdzie dub jest zimny jak lód. Do jego królestwa wygodniej będzie zamiast okularów przeciwsłonecznych i olejku do opalania zabrać rakiety śnieżne, tym bardziej że w zdradliwych szczelinach pod warstwą białego firnu czają się przesterowane gitary.

Już na początku października w Finlandii będzie miała miejsce premiera pierwszej w historii zespołu winylowej siódemki noszącej tytuł "Follow Follow". Po powrocie z zagranicznej trasy promującej te wydawnictwo, siódemkę będzie można nabyć również w Polsce na jesiennej trasie Papriki jak i na karrot.pl i siodemki.com.

Miejmy nadzieję, że aura okaże się wyrozumiała i stworzy warunki w których swobodnie będzie można przetransportować północny dub do kraju nad Wisłą, bez ryzyka że się roztopi. Szczególnie że lód to szczególny - czarny, okrągły, ma siedem cali i dwie strony.

Na płycie znalazły się dwa premierowe utwory - tytułowy Follow Follow i The Concrete - co prawda nie tytułowy, ale też ładny. Aby łatwiej wam było się odnaleźć w tym epickim, trwającym prawie dziewięć minut wydawnictwie, Karrot Kommando przygotowało specjalnie dla was promomiks, którego możecie posłuchać pod adresem https://karrot.pl/www.follow.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Ragana w sklepach muzycznych w całym kraju.

dodano dnia: 14.09.2008 Nd.

Zaskakującą furorę zrobił debiutancki albumu zespołu Ragana... biorąc pod uwagę fakt, iż nie ukazał się jeszcze na rynku. Na podstawie samych fragmentów płyty dostępnych od dłuższego czasu w sieci, niemiecki największy portal o muzyce dub dubflash.com ogłasza ją już wydarzeniem roku 2008, a brytyjska wytwórnia Universal Egg od ręki podpisuje z grupą kontrakt na wydanie światowe krążka "So Many Reverbs To Cross".

Zapraszamy do przesłuchania fragmentów albumu Ragany

dodano dnia: 02.07.2008 śr.

Już w sierpniu podczas tegorocznego Reggae Dub Festiwalu w Bielawie będzie miał premierę interesujący album. Wydawnictwo Karrot Kommando szykuje się tym razem do wydania bardzo nowatorskiej, spokojnej i kontemplacyjnej płyty z gatunku dub; mowa o debiucie grupy Ragana. Muzyka tworzona przez ten kwartet to brzmienia skąpe i surowe, grane naturalnie, i skoncentrowane na przestrzeniach między dźwiękami.

Najnowszy singiel Pablopavo na CD!

dodano dnia: 26.05.2008 Pn.

Wszakże wydawnictwo to ma postać 7-mio calowego winylowego krążka - nośnika legendarnego dla kultury reggae i wciąż ulubionego przez fanów tego gatunku, jednak wydrukowaliśmy i mały nakład na płycie kompaktowej. W zamierzeniu wersja ta przeznaczona była dla rozgłośni radiowych, ale ponieważ parę egzemplarzy ostało się na stanie, można je teraz zamówić w naszym sklepie internetowym https://karrot.pl/sklep.

Winyle Vavamuffin i Pablopavo w Karrot Kommando!

dodano dnia: 10.04.2008 Cz.

Ukazały się kolejne wydawnictwa winylowe z logiem Karrot Kommando. Można je już zamawiać na naszej witrynie.

Fiński Magnetofon Papriki Korps na winylu!

dodano dnia: 21.03.2008 Pt.

Fińskie wydawnictwo Levykellari, które wykupiło prawa wydawnicze Magnetofonu na teren swojego kraju, postanowiło równocześnie urzeczywistnić marzenia muzyków wydając ów legendarny już album na nośniku analogowym - bardziej odpowiadającym charakterowi płyty i jednocześnie dobrze wpisującym się w najnowsze trendy muzyki rozrywkowej.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem