Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Pierwszy klip Paprika Korps feat. Maken!

dodano dnia: 29.09.2008 Pn.

Informacje:

W historii zespołu Paprika Korps były już dziesiątki tras koncertowych w prawie 30 krajach, kilka oficjalnych płyt, powstanie własnej agencji wydawniczej i koncertowej. Natomiast nigdy zespół nie wydał na świat oficjalnego teledysku. Nadszedł czas aby to zmienić. Z dumą przedstawiamy klip do utworu Hi-Fi z gościnnym udzialem Makena z Joint Venture Sound System.

Wszystkie rysunki są autorstwa gitarzysty zespołu Łukasza Rusinka. Tworzył je przez ponad rok w zaciszu swojej pracowni w Krakowie do scenariusza własnego pomysłu.

- Jest to historia dywersji przeprowadzonej przez grupę szczurów, na linii montażowej jednego ze standardowych robotów, z wielkim miastem w tle. - tłumaczy - W wyniku krótkiego spięcia robot staje się niestandardowy i daje przysłowiową nogę.

Montażem i ożywieniem jego grafik zajęli się Grzegorz Łotysz oraz Mikołaj Pasiński (https://karrot.pl/www.awork.pl).

- Bardzo dobrze współpracowało się z Łukaszem. To zdolny artysta obdarzony niesamowitą wyobraźnią. - wspomina Pasiński - To piękna historia o poszukiwaniu wolności w bezdusznym świecie.

Klip można ściągnąć pod adresem https://karrot.pl/paprikakorps.pl/filmy/hifi.mov. Można go również obejrzeć na stronach Karrot Kommando, na witrynie albumu Magnetofon, z którego utwór Hi-Fi pochodzi.

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Paprika Korps - Hi-Fi

Rysunki: Łukasz Rusinek
Animacja: Mikołaj Pasiński, Grzegorz Łotysz
Montaż: Mikołaj Pasiński

Nowości wcześniejsze:

Paprika Korps, renifery i pierwsza siódemka.

dodano dnia: 23.09.2008 Wt.

Pierwsza siódemka Paprika Korps, jak gwiazda polarna, prowadzi nas daleko na północ gdzie dub jest zimny jak lód. Do jego królestwa wygodniej będzie zamiast okularów przeciwsłonecznych i olejku do opalania zabrać rakiety śnieżne, tym bardziej że w zdradliwych szczelinach pod warstwą białego firnu czają się przesterowane gitary.

Ragana w sklepach muzycznych w całym kraju.

dodano dnia: 14.09.2008 Nd.

Zaskakującą furorę zrobił debiutancki albumu zespołu Ragana... biorąc pod uwagę fakt, iż nie ukazał się jeszcze na rynku. Na podstawie samych fragmentów płyty dostępnych od dłuższego czasu w sieci, niemiecki największy portal o muzyce dub dubflash.com ogłasza ją już wydarzeniem roku 2008, a brytyjska wytwórnia Universal Egg od ręki podpisuje z grupą kontrakt na wydanie światowe krążka "So Many Reverbs To Cross".

Zapraszamy do przesłuchania fragmentów albumu Ragany

dodano dnia: 02.07.2008 śr.

Już w sierpniu podczas tegorocznego Reggae Dub Festiwalu w Bielawie będzie miał premierę interesujący album. Wydawnictwo Karrot Kommando szykuje się tym razem do wydania bardzo nowatorskiej, spokojnej i kontemplacyjnej płyty z gatunku dub; mowa o debiucie grupy Ragana. Muzyka tworzona przez ten kwartet to brzmienia skąpe i surowe, grane naturalnie, i skoncentrowane na przestrzeniach między dźwiękami.

Najnowszy singiel Pablopavo na CD!

dodano dnia: 26.05.2008 Pn.

Wszakże wydawnictwo to ma postać 7-mio calowego winylowego krążka - nośnika legendarnego dla kultury reggae i wciąż ulubionego przez fanów tego gatunku, jednak wydrukowaliśmy i mały nakład na płycie kompaktowej. W zamierzeniu wersja ta przeznaczona była dla rozgłośni radiowych, ale ponieważ parę egzemplarzy ostało się na stanie, można je teraz zamówić w naszym sklepie internetowym https://karrot.pl/sklep.

Winyle Vavamuffin i Pablopavo w Karrot Kommando!

dodano dnia: 10.04.2008 Cz.

Ukazały się kolejne wydawnictwa winylowe z logiem Karrot Kommando. Można je już zamawiać na naszej witrynie.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem