Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Promoe, YT i Ragana, czyli zapraszamy na One Love 2008

dodano dnia: 03.11.2008 Pn.

Informacje:

Już za niecałe dwa tygodnie 15-ego listopada rusza kolejna edycja największego polskiego festiwalu reggae One Love.

Z przyjemnością informujemy i potwierdzamy przyjazd trzech artystów z naszego impresariatu - rewelacyjnych wokalistów Promoe (Szwecja), YT (Anglia) oraz polskiego zespołu dubowego Ragana!

Koncert Ragany na One Love jest częścią trasy promującej niezwykle ciepło przyjęty album So Many Reverbs To Cross, który zostanie wydany również zagranicą przez sławną wytwórnię Universal Egg w styczniu 2009.

Oczywiście "nasi" artyści to nie jedyne mocne punkty festiwalu. O szczegółach, wykonawcach, zakupie biletów czytajcie na oficjalnej stronie festiwalowej www.onelove.pl.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Karrot Tour 2008 - część druga

dodano dnia: 27.10.2008 Pn.

Wielkimi krokami bliża się druga cześć tegorocznego Karrot Tour. Do Poznania i Gdynii, dołączyła Bydgoszcz. Wystąpią trzy zespoły - Vavamuffin, Paprika Korps i Ragana, oraz Ba-Lan Soundsystem.

Karrot Tour 2008

dodano dnia: 15.10.2008 śr.

Grupy Vavamuffin i Paprika Korps zebrały się, aby w towarzystwie innych zaprzyjaźnionych składów zagrać kilka wspólnych koncertów w Polsce. Tym razem wybór padł na Kraków, Wrocław, Poznań oraz Gdynię.

Pierwszy klip Paprika Korps feat. Maken!

dodano dnia: 29.09.2008 Pn.

W historii zespołu Paprika Korps były już dziesiątki tras koncertowych w prawie 30 krajach, kilka oficjalnych płyt, powstanie własnej agencji wydawniczej i koncertowej. Natomiast nigdy zespół nie wydał na świat oficjalnego teledysku. Nadszedł czas aby to zmienić. Z dumą przedstawiamy klip do utworu Hi-Fi z gościnnym udzialem Makena z Joint Venture Sound System.

Paprika Korps, renifery i pierwsza siódemka.

dodano dnia: 23.09.2008 Wt.

Pierwsza siódemka Paprika Korps, jak gwiazda polarna, prowadzi nas daleko na północ gdzie dub jest zimny jak lód. Do jego królestwa wygodniej będzie zamiast okularów przeciwsłonecznych i olejku do opalania zabrać rakiety śnieżne, tym bardziej że w zdradliwych szczelinach pod warstwą białego firnu czają się przesterowane gitary.

Ragana w sklepach muzycznych w całym kraju.

dodano dnia: 14.09.2008 Nd.

Zaskakującą furorę zrobił debiutancki albumu zespołu Ragana... biorąc pod uwagę fakt, iż nie ukazał się jeszcze na rynku. Na podstawie samych fragmentów płyty dostępnych od dłuższego czasu w sieci, niemiecki największy portal o muzyce dub dubflash.com ogłasza ją już wydarzeniem roku 2008, a brytyjska wytwórnia Universal Egg od ręki podpisuje z grupą kontrakt na wydanie światowe krążka "So Many Reverbs To Cross".

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem