Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Dwa koncerty Pablopavo & Lou G. Key

dodano dnia: 09.12.2008 Wt.

Informacje:

Zapraszamy w najbliższy weekend na koncerty Pablopavo & Lou G. Key.

Pablopavo, znany jako jeden z głosów grupy Vavamuffin, od ponad dwóch lat pracuje nad własnym materiałem. Płyta ma pojawić się na wiosnę 2009 roku. Jej zapowiedzią był wydany niedawno singiel (winylowa siódemka) Zykamu/Dola Selektora.

Artysta występuje z akompaniamentem zespołu Lou G. Key uformowanego specjalnie na potrzeby jego solowego projektu. Muzycy postanowili przetestować nowy materiał na koncertach. Od reggae roots po funk, plus dziwny dub - tego można spodziewać się po najbliższych występach Pablopavo & Lou G. Key. Dużo improwizacji i nietypowe instrumentarium.

Zapraszamy 12 grudnia do klubu Łykend we Wrocławiu o godzinie 20 oraz 13 grudnia do klubu Żak w Gdańsku również o godzinie 20.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Valravn(DK) i Żywiołak(PL) - cztery wspólne koncerty w Polsce

dodano dnia: 18.11.2008 Wt.

25 listopada na scenie Warszawskiej Hydrozagadki rozpoczną swoją wspólną trasę dwa zespoły z Polski i Danii reprezentujące nurt łączący melodie i instrumentarium muzyki dawnej z współczesnymi brzmieniami.

Promoe, YT i Ragana, czyli zapraszamy na One Love 2008

dodano dnia: 03.11.2008 Pn.

Już za niecałe dwa tygodnie 15-ego listopada rusza kolejna edycja największego polskiego festiwalu reggae One Love.

Karrot Tour 2008 - część druga

dodano dnia: 27.10.2008 Pn.

Wielkimi krokami bliża się druga cześć tegorocznego Karrot Tour. Do Poznania i Gdynii, dołączyła Bydgoszcz. Wystąpią trzy zespoły - Vavamuffin, Paprika Korps i Ragana, oraz Ba-Lan Soundsystem.

Karrot Tour 2008

dodano dnia: 15.10.2008 śr.

Grupy Vavamuffin i Paprika Korps zebrały się, aby w towarzystwie innych zaprzyjaźnionych składów zagrać kilka wspólnych koncertów w Polsce. Tym razem wybór padł na Kraków, Wrocław, Poznań oraz Gdynię.

Pierwszy klip Paprika Korps feat. Maken!

dodano dnia: 29.09.2008 Pn.

W historii zespołu Paprika Korps były już dziesiątki tras koncertowych w prawie 30 krajach, kilka oficjalnych płyt, powstanie własnej agencji wydawniczej i koncertowej. Natomiast nigdy zespół nie wydał na świat oficjalnego teledysku. Nadszedł czas aby to zmienić. Z dumą przedstawiamy klip do utworu Hi-Fi z gościnnym udzialem Makena z Joint Venture Sound System.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem