Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Światowa premiera Ragany

dodano dnia: 14.01.2009 śr.

Informacje:

Debiutancki album polskiej formacji Ragana ukazał się właśnie na światowym rynku nakładem sławetnej wytwórni Universal Egg.

Krążek ten wydany w naszym kraju przez Karrot Kommando, zaraz po swojej premierze we wrześniu ubiegłego roku, spotkał się z przychylnymi recenzjami i wzbudził żywe zainteresowanie sceny dub w Polsce i za granicą, gdzie trafił w końcu na biurko Neila Percha - właściciela Universal Egg.

Wydawnictwo to specjalizuje się w muzyce z gatunku reggae dub. W Polsce znany jest przede wszystkim ich sztandarowy projekt Zion Train, ale również takie, jak Jah Free, Vibronics, Nucleus Roots czy Radikal Dub Kolektiv, które nie są obce żadnemu fanowi gatunku.

Brytyjczycy uwiedzeni kompozycjami muzyków Ragany, a przede wszystkim realizatorską wirtuozerią warszawskich producentów Activatora i Smoka, podpisali stosowny kontrakt z zespołem i wykupili prawa wydawnicze do rzeczonego krążka na resztę świata. W ten sposób od 12-ego stycznia 2009 album "So Many Reverbs To Cross" na nośniku winylowym i CD dostępny jest na wszystkich kontynentach.

Na stronach Karrot Kommando można zamówić winylową wersję tego wydania.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Żywiołak rozchwytywany przez media!

dodano dnia: 19.12.2008 Pt.

W wyniku wyjątkowego zainteresowania mediów projektem Żywiołak, portal Myspace Polska, w przeddzień premiery jako pierwszy zaprasza do odsłuchania trzech piosenek z płyty Nowa Ex-Tradycja.

Sylwester Z Vavamuffin w CDQ

dodano dnia: 16.12.2008 Wt.

Pod koniec roku 2008 CDQ zaprasza Vavamuffin na świętowanie nadejścia 2009 roku. Sylwester z Vavamuffin, czyli najlepsza impreza sylwestrowa w stolicy!

Żywiołak - Nowa Ex-Tradycja

dodano dnia: 11.12.2008 Cz.

Długo oczekiwany debiut. Zespół-objawienie. Nowa polska energia muzyczna - ŻYWIOŁAK!

Karrot Kommando rozdaje prezenty

dodano dnia: 10.12.2008 śr.

Do każdego zamówienia złożonego do końca 2008-ego roku dodamy w prezencie wybraną przez nas płytę z naszego katalogu.

Dwa koncerty Pablopavo & Lou G. Key

dodano dnia: 09.12.2008 Wt.

Zapraszamy 12 grudnia do klubu Łykend we Wrocławiu o godzinie 20 oraz 13 grudnia do klubu Żak w Gdańsku również o godzinie 20.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem