Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Wirtualne Gęśle 2009 dla Żywiołaka!

dodano dnia: 22.04.2009 śr.

Informacje:

Po wygranej w 2005 roku najbardziej prestiżowego festiwalu folkowego Nowa Tradycja, ukochany przez publiczność i krytyków Żywiołak zgarnia kolejne nagrody. Zespół, którego koncertowa energia sprawia, że nikt nie jest w stanie usiedzieć na miejscu, otrzymał przyznawaną przez publiczność nagrodę Wirtualne Gęśle 2009.

Już po raz szósty internauci wybrali najlepszą, ich zdaniem, folkową płytę roku. Tym razem Nowa Ex-Tradycja, debiut Żywiołaka wydany nakładem Karrot Kommando, pokonała 74 konkurentów. Internauci wybrali Żywiołaka między innymi spośród takich zespołów jak: Haydamaky, Osjan, Joszko i Józef Broda i Kapela Ze Wsi Warszawa. Nie mogło być inaczej. Żywiołak z debiutem fonograficznym czekał bowiem od 2005 roku. W tym czasie porwał rzesze publiczności swym żywiołowym, nieokrzesanym i charyzmatycznym stylem, oczarowując słuchaczy i krytyków, także zagranicznych.

Szczegółowe wyniki plebiscytu opublikowane są pod adresem: https://karrot.pl/www.gesle.folk.pl/?&akcja=pokaz&rok=2009.

Płyta Nowa Ex-Tradycja oraz pliki mp3 i flac do kupienia w internetowym sklepie https://karrot.pl/www.sklep. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

13-lecie na 13-ego kwietnia

dodano dnia: 12.04.2009 Nd.

Jutro, 13-ego dnia kwietnia, członkowie zespołu Paprika Korps w gronie swoich rodzin i najbliższych będą świętować 13-lecie kariery scenicznej.

Pierwszy teledysk zespołu Ragana

dodano dnia: 07.04.2009 Wt.

Zapraszamy państwa do obejrzenia pierwszego teledysku zespołu Ragana - animacji do utworu A-a-a-a, otwierającego album So Many Reverbs To Cross.

Yellow Umbrella na trzech koncertach w Polsce

dodano dnia: 01.04.2009 śr.

Już dziś przyjeżdża do Polski pozycja obowiązkowa dla każdego fana reggae/ska. Zespół Yellow Umbrella zagra u nas trzy koncerty i sprawdzi, czy miejscowi nadal tak wyśmienicie skankują.

Premiera debiutanckiej płyty Juniora Stressa - 27 marca 2009

dodano dnia: 25.03.2009 śr.

"To 13 utworów słowno - muzycznych, inspirowanych życiem pełnym rootsowej wibracji, przeciwstawianej ciemnym mocom Systemu. Przekaz prosty, bo podwórkowy i mimo, iż podwórko szare, to zdecydowanie radosny!" - tak o płycie mówi jej autor.

Karrot Kommando zmienia system

dodano dnia: 23.03.2009 Pn.

Prezentujemy nową - trzecią już wersję witryny Karrot Kommando. Cały mechanizm powstał rękami naszych specjalistów przy minimalnym wykorzystaniu ogólnodostępnych modułów. Najbardziej dumni jesteśmy z nowej szaty graficznej - naszym zdaniem bardziej nowoczesnej, eleganckiej, przejrzystej i o interfejsie znacznie bardziej przyjaznym, wygodnym i intuicyjnym.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem