Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Dni Krotoszyna z Karrot Kommando

dodano dnia: 28.05.2009 Cz.

Informacje:

Po raz kolejny tej wiosny zespoły Karrot Kommando zagrają razem na jednej imprezie. Wspólną scenę tym razem stanowić będzie krotoszyńska scena Błonie, gdzie artyści pojawią się już w tę sobotę, 30 maja, podczas trwających trzy doby Dni Krotoszyna.

W trakcie imprezy posłuchać będzie można występów Juniora Stressa, Papriki Korps, Vavamuffin i EastWest Rockers. Koncert naszych zespołów zaczyna się o godzinie 20.00.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Warszawskie Juwenalia z Karrot Kommando

dodano dnia: 13.05.2009 śr.

Już 15 maja 2009 od godziny 18:00 będzie można posłuchać największych gwiazd reggae'owej sceny. W kolejności wystąpią Junior Stress z Sun El Bandem, Eatswest Rockers, Paprika Korps oraz Vavamuffin.

Koszulki z bałkańskiej trasy

dodano dnia: 11.05.2009 Pn.

Można już nabyć w naszym sklepie koszulki zespołu Paprika Korps, wykonane z okazji tegorocznej trasy koncertowej po południowej europie.

Unikalne zestawienie: koncert Żywiołaka i Ragany w Rotundzie

dodano dnia: 29.04.2009 śr.

Na scenie spotykają się dwa jakże odmienne gatunkowo zespoły - charyzmatyczny, obsypany nagrodami Żywiołak oraz ascetyczna, dubowa Ragana, której brzmienie za sprawą prestiżowej wytwórni Universal Egg podziwiać mogą wielbiciele gatunku na całym świecie.

Wirtualne Gęśle 2009 dla Żywiołaka!

dodano dnia: 22.04.2009 śr.

Po wygranej w 2005 roku najbardziej prestiżowego festiwalu folkowego Nowa Tradycja, ukochany przez publiczność i krytyków Żywiołak zgarnia kolejne nagrody. Zespół, którego koncertowa energia sprawia, że nikt nie jest w stanie usiedzieć na miejscu, otrzymał przyznawaną przez publiczność nagrodę Wirtualne Gęśle 2009.

13-lecie na 13-ego kwietnia

dodano dnia: 12.04.2009 Nd.

Jutro, 13-ego dnia kwietnia, członkowie zespołu Paprika Korps w gronie swoich rodzin i najbliższych będą świętować 13-lecie kariery scenicznej.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem