Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Pablopavo "Telehon" - premiera we wrześniu 2009

dodano dnia: 03.06.2009 śr.

Informacje:

Data premiery solowej płyty Pablopavo pt. Telehon przełożona została na początek września 2009. Jak artysta tłumaczy na swojej stronie - Opóźnienie to nie pojawiło się tym razem z powodu mojego wrodzonego lenistwa, a z nawału tudzież natłoku prac w studio i koncertów mej macierzystej formacyji.

Wiemy już, że płyta zawierać będzie 17 utworów w większości napisanych przez Pablopavo wraz z producentami płyty - Dj'em Zero i Emiliano Jonesem. Znajdą się na niej również kompozycje zaprzyjaźnionych autorów m.in. Vitalisa Popoffa, Marka Piotrowicza (Świetliki, Ragana, Duberman), Bhaktiego (Natura, Katharsis, Duberman) czy duetu JuniorBwoy (Bob One, Marika, Vavamuffin).

W oczekiwaniu na to wydawnictwo już niebawem będzie można obejrzeć oniryczny teledysk z tytułową piosenką Telehon autorstwa Łukasza "Ruska" Rusinka.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Vavamuffin w finale ERC 2009

dodano dnia: 30.05.2009 So.

Karrot Kommando z dumą ogłasza, że Vavamuffin zostało wybrane najlepszym polskim zespołem reggae w konkursie the European Reggae Contest, wygrywając polskie eliminacje tego konkursu.

Dni Krotoszyna z Karrot Kommando

dodano dnia: 28.05.2009 Cz.

Po raz kolejny tej wiosny zespoły Karrot Kommando zagrają razem na jednej imprezie. Wspólną scenę tym razem stanowić będzie krotoszyńska scena Błonie, gdzie artyści pojawią się już w tę sobotę, 30 maja, podczas trwających trzy doby Dni Krotoszyna.

Warszawskie Juwenalia z Karrot Kommando

dodano dnia: 13.05.2009 śr.

Już 15 maja 2009 od godziny 18:00 będzie można posłuchać największych gwiazd reggae'owej sceny. W kolejności wystąpią Junior Stress z Sun El Bandem, Eatswest Rockers, Paprika Korps oraz Vavamuffin.

Koszulki z bałkańskiej trasy

dodano dnia: 11.05.2009 Pn.

Można już nabyć w naszym sklepie koszulki zespołu Paprika Korps, wykonane z okazji tegorocznej trasy koncertowej po południowej europie.

Unikalne zestawienie: koncert Żywiołaka i Ragany w Rotundzie

dodano dnia: 29.04.2009 śr.

Na scenie spotykają się dwa jakże odmienne gatunkowo zespoły - charyzmatyczny, obsypany nagrodami Żywiołak oraz ascetyczna, dubowa Ragana, której brzmienie za sprawą prestiżowej wytwórni Universal Egg podziwiać mogą wielbiciele gatunku na całym świecie.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem