Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Pępek Europy z Żywiołakiem

dodano dnia: 04.06.2009 Cz.

Informacje:

Zespół Żywiołak nagrał muzykę do spotów telewizyjnych i radiowych dla kampanii społecznej promującej głosowanie w eurowyborach. Kampania nosi nazwę Pępek Europy, a organizowana jest przez Koalicję na Rzecz Gromadnego Udziału w Eurowyborach.

Kampania promowana jest przez najbardziej opiniotwórcze media w Polsce.

Sprawdźcie, jak Żywiołak zachęca do głosowania na: https://karrot.pl/www.7czerwca.org.pl. Spot można obejrzeć też w serwisie YouTube pod adresem: https://karrot.pl/www.youtube.com/watch?v=vTJmzvy9-aM.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Pablopavo "Telehon" - premiera we wrześniu 2009

dodano dnia: 03.06.2009 śr.

Data premiery solowej płyty Pablopavo pt. Telehon przełożona została na początek września 2009.

W oczekiwaniu na to wydawnictwo już niebawem będzie można obejrzeć oniryczny teledysk z tytułową piosenką autorstwa Łukasza "Ruska" Rusinka.

Vavamuffin w finale ERC 2009

dodano dnia: 30.05.2009 So.

Karrot Kommando z dumą ogłasza, że Vavamuffin zostało wybrane najlepszym polskim zespołem reggae w konkursie the European Reggae Contest, wygrywając polskie eliminacje tego konkursu.

Dni Krotoszyna z Karrot Kommando

dodano dnia: 28.05.2009 Cz.

Po raz kolejny tej wiosny zespoły Karrot Kommando zagrają razem na jednej imprezie. Wspólną scenę tym razem stanowić będzie krotoszyńska scena Błonie, gdzie artyści pojawią się już w tę sobotę, 30 maja, podczas trwających trzy doby Dni Krotoszyna.

Warszawskie Juwenalia z Karrot Kommando

dodano dnia: 13.05.2009 śr.

Już 15 maja 2009 od godziny 18:00 będzie można posłuchać największych gwiazd reggae'owej sceny. W kolejności wystąpią Junior Stress z Sun El Bandem, Eatswest Rockers, Paprika Korps oraz Vavamuffin.

Koszulki z bałkańskiej trasy

dodano dnia: 11.05.2009 Pn.

Można już nabyć w naszym sklepie koszulki zespołu Paprika Korps, wykonane z okazji tegorocznej trasy koncertowej po południowej europie.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem