Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Telehon - darmowy singiel oraz klip promujące solowy album Pablopavo już do ściągnięcia na karrot.pl

dodano dnia: 25.06.2009 Cz.

Informacje:

Smakowity kąsek dla oczekujących na wrześniową premierę solowej płyty Pablopavo "Telehon"! Pierwszy internetowy singiel Pablopavo, o tym samym tytule, jest zwiastunem pieczołowicie przygotowanego przez artystę albumu. Prócz singla, mamy dla Was zupełnie premierowy, całkowicie animowany teledysk do tegoż utworu, którego autorem jest krakowski artysta grafik Łukasz "Rusek" Rusinek.

Pablopavo o singlu mówi, że "piosenka jest o śnie i jak to we śnie - co z tego nie wynika". Sprawcami tego onirycznego utworu, prócz Pablapavo, który popełnił do niego słowa, jest Vitalis Popoff - autor muzyki oraz producenci Emili Jones i DJ Zero. Remiksami zajęli się przesławni producenci: duet Juniorbwoy.com oraz DJ Dubbist.

Na darmowy internetowy singiel składa się sam utwór, remiksy, wersja acapella oraz podkład. Aby stać się właścicielem doskonałej jakości kopii tego smakowitego kąska, wystarczy zarejestrować się w serwisie wydawnictwa Karrot Kommando: http://karrot.pl/telehon_singiel.

Czekać tam na was będzie:

  • 1. Telehon (Radio Cut)
  • 2. Telehon Western Jive (Juniorbwoy RMX)
  • 3. Telehon By Dubbist RMX
  • 4. Telehon (Instrumental)
  • 5. Telehon (Acapella)

Sam klip do zobaczenia rowniez na http://karrot.pl/telehon_video.

Pablopavo - muzyk, wokalista, poeta, głos warszawskiej grupy Vavamuffin, gość na wielu mocnych płytach polskiej sceny, prekursor szybkiej raggamuffinowej nawijki po polsku, znawca faktów przeróżnych i rusofil

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Pablopavo - Telehon

autor: Łukasz "Rusek" Rusinek

Nowości wcześniejsze:

Pępek Europy z Żywiołakiem

dodano dnia: 04.06.2009 Cz.

Zespół Żywiołak nagrał muzykę do spotów telewizyjnych i radiowych dla kampanii społecznej promującej głosowanie w eurowyborach. Kampania nosi nazwę Pępek Europy, a organizowana jest przez Koalicję na Rzecz Gromadnego Udziału w Eurowyborach.

Pablopavo "Telehon" - premiera we wrześniu 2009

dodano dnia: 03.06.2009 śr.

Data premiery solowej płyty Pablopavo pt. Telehon przełożona została na początek września 2009.

W oczekiwaniu na to wydawnictwo już niebawem będzie można obejrzeć oniryczny teledysk z tytułową piosenką autorstwa Łukasza "Ruska" Rusinka.

Vavamuffin w finale ERC 2009

dodano dnia: 30.05.2009 So.

Karrot Kommando z dumą ogłasza, że Vavamuffin zostało wybrane najlepszym polskim zespołem reggae w konkursie the European Reggae Contest, wygrywając polskie eliminacje tego konkursu.

Dni Krotoszyna z Karrot Kommando

dodano dnia: 28.05.2009 Cz.

Po raz kolejny tej wiosny zespoły Karrot Kommando zagrają razem na jednej imprezie. Wspólną scenę tym razem stanowić będzie krotoszyńska scena Błonie, gdzie artyści pojawią się już w tę sobotę, 30 maja, podczas trwających trzy doby Dni Krotoszyna.

Warszawskie Juwenalia z Karrot Kommando

dodano dnia: 13.05.2009 śr.

Już 15 maja 2009 od godziny 18:00 będzie można posłuchać największych gwiazd reggae'owej sceny. W kolejności wystąpią Junior Stress z Sun El Bandem, Eatswest Rockers, Paprika Korps oraz Vavamuffin.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem