Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Warszawiacy drugim najlepszym zespołem reggae w Europie!

dodano dnia: 06.07.2009 Pn.

Informacje:

European Reggae Contest 2009 przeszedł do historii. Podczas finałowego koncertu, który odbył się 4 i 5 lipca we włoskim Osoppo, zaprezentowało się 10 projektów wyłonionych wcześniej z 20-u europejskich krajów w lokalnych eliminacjach.

Był to debiut naszej reprezentacji na tym konkursie. Zespół Vavamuffin z Warszawy werdyktem międzynarodowego jury, złożonego z promotorów największych europejskich festiwali, zdobył zaszczytne drugie miejsce. Zwycięzcą okazał się szwajcarski solista - Junior Tshaka. Jest to już drugie z rzędu zwycięstwo tego kraju na ERC. Na trzecim miejscu uplasowali się reprezentanci gospodarzy, zespół Mellow Mood z Pordenone.

W nagrodę Szwajcar pojedzie w europejskie turnee poprzez wszystkie kraje biorące udział w tej imprezie.

Szczegóły głosowania i skład jury na stronie: http://www.rototomsunsplash.com/index.php?news-detail&index.php?fallback&newsdetail=20090705-2492_and-the-winner-is-junior-tshaka

Wyjazd byl mozliwy dzieki agencji Positive Music Promotion z Ostródy, której to zarówno Vavamuffin jak i Karrot Kommando dziękują serdecznie.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Telehon - darmowy singiel oraz klip promujące solowy album Pablopavo już do ściągnięcia na karrot.pl

dodano dnia: 25.06.2009 Cz.

Smakowity kąsek dla oczekujących na wrześniową premierę solowej płyty Pablopavo "Telehon"! Pierwszy internetowy singiel Pablopavo, o tym samym tytule, jest zwiastunem pieczołowicie przygotowanego przez artystę albumu. Prócz singla, mamy dla Was zupełnie premierowy, całkowicie animowany teledysk do tegoż utworu, którego autorem jest krakowski artysta grafik Łukasz "Rusek" Rusinek.

Pępek Europy z Żywiołakiem

dodano dnia: 04.06.2009 Cz.

Zespół Żywiołak nagrał muzykę do spotów telewizyjnych i radiowych dla kampanii społecznej promującej głosowanie w eurowyborach. Kampania nosi nazwę Pępek Europy, a organizowana jest przez Koalicję na Rzecz Gromadnego Udziału w Eurowyborach.

Pablopavo "Telehon" - premiera we wrześniu 2009

dodano dnia: 03.06.2009 śr.

Data premiery solowej płyty Pablopavo pt. Telehon przełożona została na początek września 2009.

W oczekiwaniu na to wydawnictwo już niebawem będzie można obejrzeć oniryczny teledysk z tytułową piosenką autorstwa Łukasza "Ruska" Rusinka.

Vavamuffin w finale ERC 2009

dodano dnia: 30.05.2009 So.

Karrot Kommando z dumą ogłasza, że Vavamuffin zostało wybrane najlepszym polskim zespołem reggae w konkursie the European Reggae Contest, wygrywając polskie eliminacje tego konkursu.

Dni Krotoszyna z Karrot Kommando

dodano dnia: 28.05.2009 Cz.

Po raz kolejny tej wiosny zespoły Karrot Kommando zagrają razem na jednej imprezie. Wspólną scenę tym razem stanowić będzie krotoszyńska scena Błonie, gdzie artyści pojawią się już w tę sobotę, 30 maja, podczas trwających trzy doby Dni Krotoszyna.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem