Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Paprika Korps na zagranicznych festiwalach tego lata

dodano dnia: 26.07.2009 Nd.

Informacje:

Festiwalem Sunflower w niemieckim Freibergu karrotowa gwiazda eksportowa Paprika Korps rozpoczęła kolejną trasę zagraniczną. Już we wtorek 28 lipca zagrają w Wilnie, po czym podążą na północ do Finlandi, aby wykonać dwa koncerty festiwalowe m.in. na Faces Festival w Billnäs oraz obowiązkowy koncert w Tampere. W drodze powrotnej Paprika Korps wystąpi na Łotwie, a w połowie sierpnia jako pierwszy w historii festiwalu zespół z Polski zagrają na niemieckim Chiemsee Festival.

Po powrocie znów zaszyją się w swojej sali prób aby kontynuować pracę nad nowym materiałem. Jak zapowiada wokalista Papriki Marcin Matlak - Na koncertach letnich prezentujemy już osiem nowych piosenek. Praca nad nowym materiałem jest niezwykle trudna. - przyznaje - Mnóstwo pomysłów bywa weryfikowanych w czasie występów na żywo, co prowadzi do kolejnych modyfikacji piosenek na naszych próbach. Mamy nadzieję, że materiał ujrzy światło dzienne wraz z początkiem 2010 roku.

Aktualizowaną na bieżąco listę koncertów wraz z dokładnymi datami znajdziecie pod adresem http://karrot.pl/paprikakorps.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Warszawiacy drugim najlepszym zespołem reggae w Europie!

dodano dnia: 06.07.2009 Pn.

European Reggae Contest 2009 przeszedł do historii. Zespół Vavamuffin z Warszawy werdyktem międzynarodowego jury, złożonego z promotorów największych europejskich festiwali zdobył zaszczytne drugie miejsce.

Telehon - darmowy singiel oraz klip promujące solowy album Pablopavo już do ściągnięcia na karrot.pl

dodano dnia: 25.06.2009 Cz.

Smakowity kąsek dla oczekujących na wrześniową premierę solowej płyty Pablopavo "Telehon"! Pierwszy internetowy singiel Pablopavo, o tym samym tytule, jest zwiastunem pieczołowicie przygotowanego przez artystę albumu. Prócz singla, mamy dla Was zupełnie premierowy, całkowicie animowany teledysk do tegoż utworu, którego autorem jest krakowski artysta grafik Łukasz "Rusek" Rusinek.

Pępek Europy z Żywiołakiem

dodano dnia: 04.06.2009 Cz.

Zespół Żywiołak nagrał muzykę do spotów telewizyjnych i radiowych dla kampanii społecznej promującej głosowanie w eurowyborach. Kampania nosi nazwę Pępek Europy, a organizowana jest przez Koalicję na Rzecz Gromadnego Udziału w Eurowyborach.

Pablopavo "Telehon" - premiera we wrześniu 2009

dodano dnia: 03.06.2009 śr.

Data premiery solowej płyty Pablopavo pt. Telehon przełożona została na początek września 2009.

W oczekiwaniu na to wydawnictwo już niebawem będzie można obejrzeć oniryczny teledysk z tytułową piosenką autorstwa Łukasza "Ruska" Rusinka.

Vavamuffin w finale ERC 2009

dodano dnia: 30.05.2009 So.

Karrot Kommando z dumą ogłasza, że Vavamuffin zostało wybrane najlepszym polskim zespołem reggae w konkursie the European Reggae Contest, wygrywając polskie eliminacje tego konkursu.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem