Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Teledysk Juniora Stressa - Kroki

dodano dnia: 04.08.2009 Wt.

Informacje:

Uprzejmie informujemy, że ukazał się pierwszy klip do debiutanckiego albumu Juniora Stressa "L.S.M.", wydanego przez wytwórnię Karrot Kommando.

Wideo powstało z początkiem lata 2009 roku w warszawskim klubie Dobra Karma do tanecznej piosenki "Kroki". Na planie klipu pojawili się przyjaciele artysty z polskiej sceny reggae, w tym profesjonalni tancerze, m.in. Igor Farafonow i wicemistrzyni świata DQ Ula "Afro" Fryc.

Autorem klipu jest firma Koral Film.

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Junior Stress - Kroki

realizacja: Koral Film

Nowości wcześniejsze:

Paprika Korps na zagranicznych festiwalach tego lata

dodano dnia: 26.07.2009 Nd.

Festiwalem Sunflower w niemieckim Freibergu karrotowa gwiazda eksportowa Paprika Korps rozpoczęła kolejną trasę zagraniczną.

Warszawiacy drugim najlepszym zespołem reggae w Europie!

dodano dnia: 06.07.2009 Pn.

European Reggae Contest 2009 przeszedł do historii. Zespół Vavamuffin z Warszawy werdyktem międzynarodowego jury, złożonego z promotorów największych europejskich festiwali zdobył zaszczytne drugie miejsce.

Telehon - darmowy singiel oraz klip promujące solowy album Pablopavo już do ściągnięcia na karrot.pl

dodano dnia: 25.06.2009 Cz.

Smakowity kąsek dla oczekujących na wrześniową premierę solowej płyty Pablopavo "Telehon"! Pierwszy internetowy singiel Pablopavo, o tym samym tytule, jest zwiastunem pieczołowicie przygotowanego przez artystę albumu. Prócz singla, mamy dla Was zupełnie premierowy, całkowicie animowany teledysk do tegoż utworu, którego autorem jest krakowski artysta grafik Łukasz "Rusek" Rusinek.

Pępek Europy z Żywiołakiem

dodano dnia: 04.06.2009 Cz.

Zespół Żywiołak nagrał muzykę do spotów telewizyjnych i radiowych dla kampanii społecznej promującej głosowanie w eurowyborach. Kampania nosi nazwę Pępek Europy, a organizowana jest przez Koalicję na Rzecz Gromadnego Udziału w Eurowyborach.

Pablopavo "Telehon" - premiera we wrześniu 2009

dodano dnia: 03.06.2009 śr.

Data premiery solowej płyty Pablopavo pt. Telehon przełożona została na początek września 2009.

W oczekiwaniu na to wydawnictwo już niebawem będzie można obejrzeć oniryczny teledysk z tytułową piosenką autorstwa Łukasza "Ruska" Rusinka.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem