Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Karrot Kommando na tegorocznej edycji Coke Live

dodano dnia: 10.08.2009 Pn.

Informacje:

Aż trzy zespoly z Karrot Kommando wezmą udział w tegorocznej edycji Coke Live!

W tym roku w doborowym towarzystwie takich zagranicznych gwiazd jak NAS, Shaggy, Gentleman pojawią się reprezentanci Karrot Kommando - Vavamuffin, Eastwest Rockers oraz promujący swój debiutancki album Junior Stress wraz z Sun El Band. Karrot wystawia swój najsilniejszy skład dla wszystkich fanów reggae i miejskich brzmień na tym festiwalu.

Zapraszamy!

Więcej szczegółów o imprezie na https://karrot.pl/www.cokelive.pl

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Teledysk Juniora Stressa - Kroki

dodano dnia: 04.08.2009 Wt.

Uprzejmie informujemy, że ukazał się pierwszy klip do debiutanckiego albumu Juniora Stressa "L.S.M.", wydanego przez wytwórnię Karrot Kommando. Wideo powstało z początkiem lata 2009 roku w warszawskim klubie Dobra Karma do tanecznej piosenki "Kroki".

Paprika Korps na zagranicznych festiwalach tego lata

dodano dnia: 26.07.2009 Nd.

Festiwalem Sunflower w niemieckim Freibergu karrotowa gwiazda eksportowa Paprika Korps rozpoczęła kolejną trasę zagraniczną.

Warszawiacy drugim najlepszym zespołem reggae w Europie!

dodano dnia: 06.07.2009 Pn.

European Reggae Contest 2009 przeszedł do historii. Zespół Vavamuffin z Warszawy werdyktem międzynarodowego jury, złożonego z promotorów największych europejskich festiwali zdobył zaszczytne drugie miejsce.

Telehon - darmowy singiel oraz klip promujące solowy album Pablopavo już do ściągnięcia na karrot.pl

dodano dnia: 25.06.2009 Cz.

Smakowity kąsek dla oczekujących na wrześniową premierę solowej płyty Pablopavo "Telehon"! Pierwszy internetowy singiel Pablopavo, o tym samym tytule, jest zwiastunem pieczołowicie przygotowanego przez artystę albumu. Prócz singla, mamy dla Was zupełnie premierowy, całkowicie animowany teledysk do tegoż utworu, którego autorem jest krakowski artysta grafik Łukasz "Rusek" Rusinek.

Pępek Europy z Żywiołakiem

dodano dnia: 04.06.2009 Cz.

Zespół Żywiołak nagrał muzykę do spotów telewizyjnych i radiowych dla kampanii społecznej promującej głosowanie w eurowyborach. Kampania nosi nazwę Pępek Europy, a organizowana jest przez Koalicję na Rzecz Gromadnego Udziału w Eurowyborach.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem