Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Zespoły z KK na otwarciu Ostróda Reggae Festiwal 2009

dodano dnia: 11.08.2009 Wt.

Informacje:

Już w piątek 14-ego sierpnia rozpoczyna się coroczne święto fanów reggae w Polsce - Ostróda Reggae Festiwal. Ma on opinię jednego z najlepszych tego typu imprez w kraju.

Organizatorzy ORF dbają o to by jego program zawsze rzetelnie odzwierciedlał to co wydarzyło się najciekawszego na rodzimej scenie reggae. Z tego względu zaproszono artystów z naszej wytwórni do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

W pierwszy dzień festiwalu na jego głównej "czerwonej" scenie wystąpią Ragana, Vavamuffin i Junior Stress z akompaniamentem Sun el Band - zespół ten w rozbudowanym składzie też jako backing band z brytyjską wokalistką Yaz Alexander. Natomiast na "zielonej" scenie w ramach setu Singledread Sound pojawi się Hornsman Coyote.

Zapraszamy.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Karrot Kommando na tegorocznej edycji Coke Live

dodano dnia: 10.08.2009 Pn.

Aż trzy zespoly z Karrot Kommando wezmą udział w tegorocznej edycji Coke Live!

Teledysk Juniora Stressa - Kroki

dodano dnia: 04.08.2009 Wt.

Uprzejmie informujemy, że ukazał się pierwszy klip do debiutanckiego albumu Juniora Stressa "L.S.M.", wydanego przez wytwórnię Karrot Kommando. Wideo powstało z początkiem lata 2009 roku w warszawskim klubie Dobra Karma do tanecznej piosenki "Kroki".

Paprika Korps na zagranicznych festiwalach tego lata

dodano dnia: 26.07.2009 Nd.

Festiwalem Sunflower w niemieckim Freibergu karrotowa gwiazda eksportowa Paprika Korps rozpoczęła kolejną trasę zagraniczną.

Warszawiacy drugim najlepszym zespołem reggae w Europie!

dodano dnia: 06.07.2009 Pn.

European Reggae Contest 2009 przeszedł do historii. Zespół Vavamuffin z Warszawy werdyktem międzynarodowego jury, złożonego z promotorów największych europejskich festiwali zdobył zaszczytne drugie miejsce.

Telehon - darmowy singiel oraz klip promujące solowy album Pablopavo już do ściągnięcia na karrot.pl

dodano dnia: 25.06.2009 Cz.

Smakowity kąsek dla oczekujących na wrześniową premierę solowej płyty Pablopavo "Telehon"! Pierwszy internetowy singiel Pablopavo, o tym samym tytule, jest zwiastunem pieczołowicie przygotowanego przez artystę albumu. Prócz singla, mamy dla Was zupełnie premierowy, całkowicie animowany teledysk do tegoż utworu, którego autorem jest krakowski artysta grafik Łukasz "Rusek" Rusinek.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem