Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Pablopavo "Telehon" od 26 września w sklepach

dodano dnia: 07.09.2009 Pn.

Informacje:

Pablopavo dniami i nocami, wraz ze swoim zespołem Ludziki, w zacisznej sali prób studia LWW ćwiczy nowe piosenki. Wszystko po to, aby 9 października w warszawskich Hybrydach zaprezentować się szerokiej publiczności na oficjalnym premierowym koncercie. Koncert ten będzię częścią większej trasy sponsorowanej przez markę Sizeer - ale o tym poinformujemy już wkrótce.

Sama, długo oczekiwana płyta, znajduje się już w tłoczni i, jak zapowiada dystrybutor, pojawi się w sklepach 26 września 2009 roku. Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać wysłuchania całego Telehonu, mamy dobrą wiadomość. W ramach umowy patronackiej z portalem Myspace Polska, na profilu Pablopavo, na tydzień przed oficjalną premierą, będzie można odsłuchać połowy utworów z płyty.

Marcin Świetlicki, który miał już okazję zapoznać się z płytą, opowiada o niej tymi słowy:

"No, wreszcie, wreszcie ktoś, kto rymuje inteligentnie i wrażliwie, głos
ma jak należy, muzykę smaczną, naprawdę za dużo było już tych
cwaniakowatych, niezbyt mądrych matołów, przyszedł Pablopavo i świat
odtąd będzie trochę inny."

Miło nam również donieść, że za teledysk do piosenki Pablopavo pt. "Telehon", jego autor Łukasz "Rusek" Rusinek otrzymał nominację do nagrody 18 festiwalu polskich videoclipów Yach Film 2009 w kategorii Debiut Realizacyjny. Gratulujemy krakowskiemu artyście tego zasłużonego wyróżnienia i życzymy dobrej zabawy na festiwalu w Gdańsku. Szczegóły znajdziecie na stronie: https://karrot.pl/www.yachfilm.pl

Jak sami widzicie zapowiada się wyjątkowy debiut w Karrot Kommando, więc puszczajcie wieść w świat Facebooka, Naszej-klasy, Grona, Blipa i wszędzie gdzie możecie. Okładkę albumu w doskonałej jakości można pobrać z adresu: http://www.karrot.pl/zrzut/okladki/pablopavo_telehon_okladka.tif

Patroni płyty: Co jest grane, Laif, Open.fm, Myspace Polska, Reggaenet.pl, Indepedent.pl, Serpent.pl oraz Hip-Hop.pl

Wydawca: Karrot Kommando

Dystrybutor: Fonografika

Pablopavo - muzyk, wokalista, głos warszawskiej grupy Vavamuffin, gość na wielu mocnych płytach polskiej sceny, prekursor szybkiej raggamuffinowej nawijki po polsku, znawca faktów przeróżnych i rusofil

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Zespoły z KK na otwarciu Ostróda Reggae Festiwal 2009

dodano dnia: 11.08.2009 Wt.

Już w piątek 14-ego sierpnia rozpoczyna się coroczne święto fanów reggae w Polsce - Ostróda Reggae Festiwal. Ma on opinię jednego z najlepszych tego typu imprez w kraju.

Karrot Kommando na tegorocznej edycji Coke Live

dodano dnia: 10.08.2009 Pn.

Aż trzy zespoly z Karrot Kommando wezmą udział w tegorocznej edycji Coke Live!

Teledysk Juniora Stressa - Kroki

dodano dnia: 04.08.2009 Wt.

Uprzejmie informujemy, że ukazał się pierwszy klip do debiutanckiego albumu Juniora Stressa "L.S.M.", wydanego przez wytwórnię Karrot Kommando. Wideo powstało z początkiem lata 2009 roku w warszawskim klubie Dobra Karma do tanecznej piosenki "Kroki".

Paprika Korps na zagranicznych festiwalach tego lata

dodano dnia: 26.07.2009 Nd.

Festiwalem Sunflower w niemieckim Freibergu karrotowa gwiazda eksportowa Paprika Korps rozpoczęła kolejną trasę zagraniczną.

Warszawiacy drugim najlepszym zespołem reggae w Europie!

dodano dnia: 06.07.2009 Pn.

European Reggae Contest 2009 przeszedł do historii. Zespół Vavamuffin z Warszawy werdyktem międzynarodowego jury, złożonego z promotorów największych europejskich festiwali zdobył zaszczytne drugie miejsce.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem