Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Utwory z płyty Telehon do przesłuchania na MySpace

dodano dnia: 18.09.2009 Pt.

Informacje:

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od soboty 19 września 2009 portal Myspace.com zaprasza do przedpremierowego odsłuchania połowy płyty "Telehon" na profilu Pablopavo pod adresem: https://karrot.pl/myspace.com/pablopavo.

Singiel promujący płytę oraz nominowany do Yachów teledysk do utworu "Telehon" można pobrać za darmo pod adresem https://karrot.pl/www.telehon_singiel

Premiera płyty wyznaczona jest na 26 września 2009, ale już od dzisiaj można składać zamówienia na stronie wydawcy Karrot Kommando - https://karrot.pl/www.telehon. Płyty będą wysyłane przesyłką priorytetową dzień wcześniej tak aby dotarły w Wasze ręce w dniu premiery.

Patroni medialni płyty: Co jest grane, Laif, Open.fm, Myspace Polska, Reggaenet.pl, Indepedent.pl, Serpent.pl oraz Hip-Hop.pl.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

www.juniorstress.pl

dodano dnia: 08.09.2009 Wt.

Zapraszamy do obejrzenia przygotowanej przez Karrot Kommando nowej witryny Juniora Stressa - https://karrot.pl/www.juniorstress.pl

Pablopavo "Telehon" od 26 września w sklepach

dodano dnia: 07.09.2009 Pn.

Długo oczekiwana płyta, znajduje się już w tłoczni i, jak zapowiada dystrybutor, pojawi się w sklepach 26 września 2009 roku.

Zespoły z KK na otwarciu Ostróda Reggae Festiwal 2009

dodano dnia: 11.08.2009 Wt.

Już w piątek 14-ego sierpnia rozpoczyna się coroczne święto fanów reggae w Polsce - Ostróda Reggae Festiwal. Ma on opinię jednego z najlepszych tego typu imprez w kraju.

Karrot Kommando na tegorocznej edycji Coke Live

dodano dnia: 10.08.2009 Pn.

Aż trzy zespoly z Karrot Kommando wezmą udział w tegorocznej edycji Coke Live!

Teledysk Juniora Stressa - Kroki

dodano dnia: 04.08.2009 Wt.

Uprzejmie informujemy, że ukazał się pierwszy klip do debiutanckiego albumu Juniora Stressa "L.S.M.", wydanego przez wytwórnię Karrot Kommando. Wideo powstało z początkiem lata 2009 roku w warszawskim klubie Dobra Karma do tanecznej piosenki "Kroki".

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem