Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Pięć lat Karrot Kommando

dodano dnia: 18.01.2010 Pn.

Informacje:

W roku 2010 Agencja Koncertowo-Wydawnicza Karrot Kommando obchodzi swoje pięciolecie. Jesteśmy niezwykle dumni z muzyki - zarówno studyjnej jak i koncertowej - którą udało nam się przez ten czas Wam dostarczyć. W związku z rokiem jubileuszowym planujemy całą masę przedsięwzięć. Informujemy z wyprzedzeniem, abyście mieli czas na przygotowanie się, wsparcie, a może i dodanie czegoś do naszych wydarzeń.

Po niezwykle dobrze przyjętym debiutanckim albumie, wydanym zagranicą przez Universal Egg drugą płytę nagrał zespół Ragana. Płyta jest już praktycznie gotowa, nazywać się będzie "A Long Delay Ago" i ukaże się pod koniec lutego.

Chwilę później, bo w połowie marca wyjdzie długo oczekiwany album "Metalchem" autorstwa opolskiego zespołu Paprika Korps. Paprika zresztą, po okresie trzech miesięcy odpoczynku od sceny, znów rzuci się w wir koncertowy po całej Europie. W najbliższych planach mają Słowację, Czechy, Szwajcarię, Norwegię, Finlandię i kilka koncertów w Polsce.

Folkowa gwiazda z Karrot Kommando, czyli Żywiołak ma w planach na rok 2010 aż dwa wydawnictwa. Pierwsze to płyta pełna remiksów utwórów z "Nowej Ex-Tradycji", a druga to już studyjny album z nowymi utworami. W kwietniu o Żywiołaku usłyszy Dania, gdzie zagrają na zaproszenie swoich przyjaciół z Valravn.

Nad swoim debiutanckim albumem pracuje również Blady Kris, niezwykle utalentowany beatboxer, finalista programu "Mam Talent". Poza niezwykłymi rytmami perkusyjnymi nagranymi wyłącznie głosem Krisa pojawią syntezatory, a głosów wokalnych użyczą liczni ciekawi goście. Ten album powinien ukazać się nakładem Karrot Kommando również w pierwszej połowie 2010 roku.

Nie obędzie się również bez premier zagranicznych. Aktualnie w końcowej fazie miksu znajduje się drugi album serbskiego wokalisty i puzonisty Hornsmana Coyote. Tym razem za stronę muzyczną albumu odpowiedzialni są serbscy producenci BG Vertigo oraz Fatz. Płyta ma bardzo spójny charakter, miksując reggae i dub z subtelnie wkomponowanymi brzmieniami bałkańskimi. Sam Coyote już od kilku lat systematycznie podbija kolejne rejony świata.

Koncertowo jak zawsze Karrot zasypie Was imprezami w całej Polsce, a również za granicą. Poza regularnymi trasami wykonawców z Karrot, do których zdążyliśmy już was przyzwyczaić, rozpoczynamy współpracę z polskimi artystami związanymi wydawniczo z innymi wytwórniami. Już w marcu całą Polskę objedzie fenomenalny Grubson. Szukajcie informacji o tej trasie od początku lutego na stronach MaxFloRec i Karrot Kommando.

W lutym startujemy z cyklem "Reggae w Proximie". W znanym warszawskim klubie co miesiąc będą odbywać się występy naszych wykonawców: w lutym - Eastwest Rockers, w marcu - Grubson, w kwietniu - Vavamuffin.

Zeszłoroczni debiutanci Junior Stress, Ras Luta i Pablopavo wraz ze swoimi zespołami również rozjadą się po Polsce. Chwalone były zarówno ich płyty, jak i nowe oblicza koncertowe, więc pilnujcie, aby nie przegapić ich koncertów w swoim mieście!

Latem wykonawcy Karrot będą grupowo stawiać się na studenckich Juwenaliach i najważniejszych festiwalach muzycznych w Polsce i za granicą.

W sierpniu za to, na największym polskim festiwalu reggae w Ostródzie planowany jest cały dzień z Karrot Kommando. Tam też panujemy obchodzić nasze święto w sposób najbardziej uroczysty i właśnie na ten dzień planowana jest premiera nowego albumu największej gwiazdy Karrot Kommando Vavamuffin! Możemy zdradzić, że zespół ma już przygotowane sześć nowych piosenek i pracuje nad kolejnymi.

Przy tej ilości nowych wydawnictw jesień i zima 2010 zapowiadają się niezwykle pracowicie pod względem koncertów. Prawdpodopobnie wskrzeszony zostanie cykl Karrot Tour, gdzie będziecie mogli usłyszeć w komplecie muzyków z karrotowej rodziny.

Zapraszamy do przyłączenia się do stron Karrot Kommando na facebook'u, blipie i twitterze:

facebook: http://www.facebook.com/home.php?#/pages/Agencja-Koncertowo-Wydawnicza-Karrot-Kommando/80457358482?ref=ts.

blip: http://karrotkommando.blip.pl.

twitter: http://twitter.com/karrot_kommando.

Bądźcie czujni! Życzymy udanego muzycznie roku 2010.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

2010 z Vavamuffin

dodano dnia: 28.12.2009 Pn.

Życząc wszystkiego dobrego w 2010 roku, Karrot Kommando przypomina o możliwości przywitania Nowego Roku z zespołem Vavamuffin oraz licznymi gośćmi w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie.

Posłuchajmy piosenki z nowego albumu Ragany

dodano dnia: 22.12.2009 Wt.

Oto przedsmak nowego albumu zespołu Ragana. To ciepła piosenka na zimowe wieczory, gdy za oknem hula wiatr, a wszelką radość ścina srogi mróz.

Lola Hart - Dłonie Noże

dodano dnia: 17.12.2009 Cz.

Oto teledysk do utworu Dłonie Noże opolskiego zespołu Lola Hart namalowany przez Łukasz "Ruska" Rusinka.

Nowe koszulki Vavamuffin

dodano dnia: 16.12.2009 śr.

W naszym sklepie ukazały się nowe koszulki grupy Vavamuffin. Na ich froncie nadrukowane jest nowe logo zespołu.

Sylwester z Vavamuffin

dodano dnia: 09.12.2009 śr.

Karrot Kommando serdecznie zaprasza na powitanie Nowego Roku w stylu jamajskim w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem