Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Proxima: cykl koncertów na 5-lecie Karrot Kommando

dodano dnia: 22.02.2010 Pn.

Informacje:

25 lutego Eastwest Rockers, 11 marca Grubson i 8 kwietnia  Vavamuffin - w takiej kolejności w jednym z największych klubów w Polsce wystąpią artyści Karrot Kommando. Z okazji pięciolecia istnienia Karrot, Proxima stanie się miejscem świętowania fanów polskiego reggae, raggamuffin, dancehallu i hip hopu - bo te gatunki najświetniej reprezentują artyści, których będzie można usłyszeć i zobaczyć w Warszawie.

Eastwest Rockers i Vavamuffin, które od lat pod impresariatem Karrot Kommando koncertują po całej Polsce, znani są z żywiołowych, energetycznych występów. Przypomnijmy, że Vavamuffin przygotowuje właśnie nową płytę, której premiera przewidywana jest na sierpień tego roku. Rewelacyjny, gromadzący podczas występów setki fanów Grubson, w krótkim czasie zdobył sobie rzesze fanów w całej Polsce. Jego charakterystyczny głos stał się rozpoznawalny nie tylko wśród fanów hip hopu, lecz także reggae i raggamuffin, dzięki licznym występom gościnnym na płytach i koncertach artystów tych właśnie gatunków.

Serdecznie zapraszamy na koncerty do Proximy - świętujcie razem z Karrot Kommando!

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Kolejna porcja dubowych czarów i zaklęć Ragany

dodano dnia: 08.02.2010 Pn.

To już druga płyta formacji Ragana - transowy, medytacyjny Dub zagrany przez muzyków czołowych polskich formacji reggae, spowity masą przestrzennych i brzmieniowych efektów.

Pięć lat Karrot Kommando

dodano dnia: 18.01.2010 Pn.

W roku 2010 Agencja Koncertowo-Wydawnicza Karrot Kommando obchodzi swoje pięciolecie. Jesteśmy niezwykle dumni z muzyki - zarówno studyjnej jak i koncertowej - którą udało nam się przez ten czas Wam dostarczyć. W związku z rokiem jubileuszowym planujemy całą masę przedsięwzięć.

2010 z Vavamuffin

dodano dnia: 28.12.2009 Pn.

Życząc wszystkiego dobrego w 2010 roku, Karrot Kommando przypomina o możliwości przywitania Nowego Roku z zespołem Vavamuffin oraz licznymi gośćmi w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie.

Posłuchajmy piosenki z nowego albumu Ragany

dodano dnia: 22.12.2009 Wt.

Oto przedsmak nowego albumu zespołu Ragana. To ciepła piosenka na zimowe wieczory, gdy za oknem hula wiatr, a wszelką radość ścina srogi mróz.

Lola Hart - Dłonie Noże

dodano dnia: 17.12.2009 Cz.

Oto teledysk do utworu Dłonie Noże opolskiego zespołu Lola Hart namalowany przez Łukasz "Ruska" Rusinka.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem