Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Wiosenna trasa Grubsona "Original Ruffneck Stylee"

dodano dnia: 24.02.2010 śr.

Informacje:

Grubson to jeden z najszybciej się rozwijających młodych artystów na scenie, równie gorąco przyjmowany przez fanów jamajskich brzmień reggae i dancehall, jak miłośników hip hopu, zwłaszcza tych, którzy tęsknią za brzmieniem złotej ery, gdy w Nowym Jorku rządził Wu Tang, Fu Schnikens, Supercat i Shabba Ranks.

Już przed oficjalnym debiutem, numery umieszczane przez Grubsona w Internecie spotykały się z potężnym odzewem, pierwszy mixtape tylko umocnił tą pozycje. Jego debiutancka płyta "O.R.S.", wydana nakładem MaxFloRec, zbiera praktycznie same dobre recenzje, zarówno w mediach jak i na wszystkich forach internetowych. Wystarczy spojrzeć na listę featuringów by zdać sobie sprawę, jakim szacunkiem sceny cieszy się Grubson - na liście m.in. donGURALesko, Eastwest Rockers czy Junior Stress. Dwa dostępne w Internecie teledyski Grubsona osiągnęły łączny wynik 2 milionów wyświetleń na YouTube w przeciągu 3 miesięcy. Przy oglądaniu tych klipów warto też rzucić okiem na jeden czy dwa nagrania z występów na żywo by zrozumieć, co dzieje się z publiką na koncertach Grubsona. Ruffneck styl, czyli kombinacja mocnych hip hopowych bitów z melodyką reggae i super szybką nawijką w stylu mistrzów raggamuffin sprawia, że na znak Grubsona publiczność unosi się pół metra nad ziemią. Przynajmniej...

Oprócz muzyki i nawijki, elementy kabaretowe i choreografie zapewnia 3oda Kru, wierne entourage Grubsona - ich mixtape wydany raptem 2 miesiące po premierze "O.R.S." wstrząsnął krajem i trzęsie krajem po dziś dzień.

Karrot Kommando to jedna z najprężniej działających agencji wydawniczo - koncertowych w Polsce, od 5 lat zajmująca się zespołami takimi jak Vavamuffin, Eastwest Rockers, Paprika Korps, Świetliki czy Ragana. W tym roku szykuje kilka tras i koncertów związanych z 5 urodzinami agencji.

Wzajemny szacunek i daleko sięgające towarzyskie koneksje (ekipę Karrot możecie zobaczyć na okładce debiutanckiej płyty Grubsona "O.R.S") dały początek wiosennej trasie Grubsona organizowanej wspólnie przez Karrot Kommando i MaxFloRec po zaprzyjaźnionych klubach w całej Polsce.

  • 04.03 Cz. Kraków, Żaczek
  • 05.03 Pt. Częstochowa, Teatr From Poland
  • 06.03 So. Lublin, Grafitti
  • 10.03 Śr. Białystok, Metro
  • 11.03 Cz. Warszawa, Proxima
  • 12.03 Pt. Zielona Góra
  • 13.03 So. Szklarska Poręba, Jazgot
  • 16.03 Wt. Wrocław, Alibi
  • 18.03 Cz. Tczew, ACK Zebra
  • 19.03 Pt. Gdynia, Ucho

Zapraszamy na strony https://karrot.pl/www.karrot.pl i https://karrot.pl/www.maxflorec.pl.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Proxima: cykl koncertów na 5-lecie Karrot Kommando

dodano dnia: 22.02.2010 Pn.

25 lutego Eastwest Rockers, 11 marca Grubson i 8 kwietnia Vavamuffin - w takiej kolejności w jednym z największych klubów w Polsce wystąpią artyści Karrot Kommando.

Kolejna porcja dubowych czarów i zaklęć Ragany

dodano dnia: 08.02.2010 Pn.

To już druga płyta formacji Ragana - transowy, medytacyjny Dub zagrany przez muzyków czołowych polskich formacji reggae, spowity masą przestrzennych i brzmieniowych efektów.

Pięć lat Karrot Kommando

dodano dnia: 18.01.2010 Pn.

W roku 2010 Agencja Koncertowo-Wydawnicza Karrot Kommando obchodzi swoje pięciolecie. Jesteśmy niezwykle dumni z muzyki - zarówno studyjnej jak i koncertowej - którą udało nam się przez ten czas Wam dostarczyć. W związku z rokiem jubileuszowym planujemy całą masę przedsięwzięć.

2010 z Vavamuffin

dodano dnia: 28.12.2009 Pn.

Życząc wszystkiego dobrego w 2010 roku, Karrot Kommando przypomina o możliwości przywitania Nowego Roku z zespołem Vavamuffin oraz licznymi gośćmi w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie.

Posłuchajmy piosenki z nowego albumu Ragany

dodano dnia: 22.12.2009 Wt.

Oto przedsmak nowego albumu zespołu Ragana. To ciepła piosenka na zimowe wieczory, gdy za oknem hula wiatr, a wszelką radość ścina srogi mróz.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem