Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Koncert Pablopavo i Ludzików na antenie Radia Euro

dodano dnia: 26.02.2010 Pt.

Informacje:

W sobotę 27 lutego o godz. 15.00 odbędzie się kolejny koncert na żywo organizowany przez Polskie Radio Euro w ramach cyklu "Euro Scena". W Studiu S4 zagra formacja Pablopavo i Ludziki.

Pablopavo to jeden z pierwszych wokalistów śpiewających raggamuffin po polsku. Jego specjalnością są bardzo długie i skomplikowane partie wokalne oparte na freestylu. Artysta rozpoczął przygodę z muzyką w roku 1993, między innymi jako członek grup: Antikonsjum, Saduba, Zjednoczenie Sound System, Magara. Od roku 2003, współpracował z zespołem Vavamuffin, z którym nagrał 3 płyty. Obecnie realizuje solowy projekt, w ramach którego powstała płyta "Telehon", będąca mieszanką różnych stylów: elektroniki, dubu i funku. Oryginalności dodaje kompozycjom użycie niebanalnych instrumentów, takich jak akordeon, skrzypce, flugelhorn oraz urządzania elektroniczne z lat 70. i 80. Marcin Świetlicki zrecenzował ją słowami: "No, wreszcie, wreszcie ktoś, kto rymuje inteligentnie i wrażliwie, głos ma jak należy, muzykę smaczną, naprawdę za dużo było już tych cwaniakowatych, niezbyt mądrych matołów, przyszedł Pablopavo i świat odtąd będzie trochę inny".

"Euro Scena" to audycja na antenie Polskiego Radia Euro (w każdą sobotę w godz. 15.00-16.00), w której prezentowane są młode polskie zespoły oraz wykonawcy warci uwagi. W programie pojawiają się zarówno ci, którzy nie mają jeszcze na koncie własnych wydawnictw płytowych, jak i bardziej doświadczeni muzycy, których działalność Polskie Radio Euro chce wspierać. Program ma promować dobrą, nową muzykę i przybliżać ją szerszemu odbiorcy, dziennikarzom muzycznym oraz decydentom z branży muzycznej.

Raz w miesiącu goście zaproszeni do radiowego studia występują z koncertem na żywo. Ich występ można nie tylko usłyszeć na antenie, ale również oglądać na portalu https://karrot.pl/www.polskieradioeuro.pl.

Pomysłodawcą i prowadzącym audycję jest wydawca magazynu muzycznego "PULP" - Marcin Majewski.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Wiosenna trasa Grubsona "Original Ruffneck Stylee"

dodano dnia: 24.02.2010 śr.

Wiosenna trasa Grubsona organizowana wspólnie przez Karrot Kommando i MaxFloRec po zaprzyjaźnionych klubach w całej Polsce.

Proxima: cykl koncertów na 5-lecie Karrot Kommando

dodano dnia: 22.02.2010 Pn.

25 lutego Eastwest Rockers, 11 marca Grubson i 8 kwietnia Vavamuffin - w takiej kolejności w jednym z największych klubów w Polsce wystąpią artyści Karrot Kommando.

Kolejna porcja dubowych czarów i zaklęć Ragany

dodano dnia: 08.02.2010 Pn.

To już druga płyta formacji Ragana - transowy, medytacyjny Dub zagrany przez muzyków czołowych polskich formacji reggae, spowity masą przestrzennych i brzmieniowych efektów.

Pięć lat Karrot Kommando

dodano dnia: 18.01.2010 Pn.

W roku 2010 Agencja Koncertowo-Wydawnicza Karrot Kommando obchodzi swoje pięciolecie. Jesteśmy niezwykle dumni z muzyki - zarówno studyjnej jak i koncertowej - którą udało nam się przez ten czas Wam dostarczyć. W związku z rokiem jubileuszowym planujemy całą masę przedsięwzięć.

2010 z Vavamuffin

dodano dnia: 28.12.2009 Pn.

Życząc wszystkiego dobrego w 2010 roku, Karrot Kommando przypomina o możliwości przywitania Nowego Roku z zespołem Vavamuffin oraz licznymi gośćmi w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem