Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Drugi solowy album Hornsmana Coyote

dodano dnia: 23.03.2010 Wt.

Informacje:

To już drugi solowy album Hornsmana Coyote opublikowany w niezależnym wydawnictwie Karrot Kommando. Inspirowany jest zjawiskami na całym świecie, z którymi Coyote miał okazję zetknąć się podczas swoich podróży niegdyś m.in. jako lider legendarnej jugosłowiańskiej grupy Eyesburn, jako gość na trasie Soulfly czy obecnie na międzynarodowych trasach pod swoim własnym szyldem.

- "Self defend you" oznacza pomagać sobie wzajemnie, przejmować się losem drugiego człowieka. - tak tytuł swojego nowego albumu tłumaczy Hornsman Coyote - Dzisiejszy świat upośledzony jest duchowo i mentalnie, to w moich piosenkach nazywam Babilonem. Jedność, tolerancja, poszanowanie dla różnorodności, współczucie, zrozumienie innych są wartościami niezbędnymi do odrodzenia człowieczeństwa.

Muzycznie album porusza się przez wiele gatunków współczesnej muzyki, starając się scalać je w jednolitą formę. Zrealizowany został w Serbii pod okiem producentów BG Vertigo i Fat Z. Zaproszono wielu muzycznych gości z tego regionu Europy - zależało nam na wrażeniu wielokolorowości - tłumaczy artysta - zarówno miłość jak i ból były paliwem w tym wysiłku.

Zapraszamy do przesłuchania tytułowej piosenki Self Defend You promującej płytę: http://www.karrot.pl/zrzut/audio/Hornsman_Coyote_-_Self_Defend_You.wma

Album pojawi się na półkach sklepowych w kwietniu. Tymczasem Coyote wyruszy prezentować swoje nowe dzieło tak jak lubi najbardziej, czyli w żywym kontakcie z publicznością. Artysta zapewnia, że będzie to zupełnie nowa energetyczna formuła, którą wraz z nim współtworzą brazylijscy artyści - dubmaster Dubiterian oraz wokalista Solano Jacob.

 • 08.04 Cz. Beograd (Serbia), Dom Omladine
 • 15.04 Cz. Poznań, Reset Club
 • 16.04 Pt. Ostróda, Mlynskie Kolo
 • 17.04 So. Gdynia, Ucho
 • 22.04 Cz. Warszawa, 1500m2 do wynajecia
 • 23.04 Pt. Wrocław, Łykend
 • 26.04 Pn. München (Niemcy)
 • 29.04 Cz. Berlin (Niemcy), Spielraum
 • 30.04 Pt. Zielona Góra, Roksana
 • 23.07 Pt. Eibergen (Holandia), "Irie Vibes Festival" + Jah Works
 • 24.07 So. Eibergen (Holandia), "Irie Vibes Festival" + Seventh Sense Band

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Spotkanie z zespołem Paprika Korps we Wrocławiu

dodano dnia: 22.03.2010 Pn.

26 marca o godzinie 16.00 przy ulicy Świdnickiej 40 odbędzie się spotkanie z zespołem Paprika Korps z okazji wydania nowego albumu.

Paprika Korps - Metalchem - Przedpremierowy odsłuch całej płyty na Myspace

dodano dnia: 08.03.2010 Pn.

Już teraz w serwisie Myspace możecie przesłuchać w całości najnowszy album formacji Paprika Korps.

Kolejny album Paprika Korps - 19 marca 2010

dodano dnia: 04.03.2010 Cz.

19 marca 2010 podczas koncertu w Krakowie będzie miała premierę nowa płyta zespołu Paprika Korps. Album nosić będzie tytuł "Metalchem".

"A Long Delay Ago" już w sprzedaży

dodano dnia: 01.03.2010 Pn.

Uroczyście oświadczamy, że album zespołu Ragana pt. "A Long Delay Ago" można już nabyć na naszej witrynie oraz w następujących salonach na terenie Polski...

Koncert Pablopavo i Ludzików na antenie Radia Euro

dodano dnia: 26.02.2010 Pt.

W sobotę 27 lutego o godz. 15.00 odbędzie się kolejny koncert na żywo organizowany przez Polskie Radio Euro w ramach cyklu "Euro Scena". W Studiu S4 zagra formacja Pablopavo i Ludziki.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem