Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Zachodnioeuropejska premiera Metalchemu

dodano dnia: 22.06.2010 Wt.

Informacje:

W piątek 25 czerwca odbędzie się zachodnioeuropejska premiera albumu zespołu Paprika Korps pod tytułem Metalchem. Nakładem wydawnictwa Moanin' Music najnowszy krążek opolskiej grupy ukaże się sklepach w Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz w krajach Beneluksu.

Płyta Metalchem to 11 kompozycji utrzymanych w charakterystycznej dla zespołu konwencji heavy-reggae, łączącej karaibski groove i dubowe brzmienia z elementami alternatywnego rocka, psychodeli a nawet nowej fali. Zespół koncertuje nieprzerwanie już blisko 15 lat zdobywając swoim oryginalnym brzmieniem fanów w wielu zakątkach starego kontynentu.

To już trzeci album Paprika Korps wydany na rynek zagraniczny przez Moanin' Music. Pierwszym był krążek Telewizor w lipcu 2006 roku.

Więcej informacji na witrynie wytwórni: http://www.moanin.de/en/

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Dup! w Karrot Kommando

dodano dnia: 17.06.2010 Cz.

Przedstawiamy wam nowy nabytek naszego impresariatu. Karrot Kommando ma zaszczyt zająć się organizacją koncertów projektu DUP!.

Uroczysta premiera Zabobonu

dodano dnia: 16.06.2010 śr.

Już za tydzień 23.06.2010 w warszawskim klubie Hydrozagadka odbędzie się oficjalny premierowy koncert Roberto deLiry i Kompanów promujący ich maxi-singiel "Zabobon".

Konshens, Eastwest Sound i Ras Luta na Reggaelandzie

dodano dnia: 09.06.2010 śr.

Z przyjemnością ogłaszamy, że mocna reprezentacja artystów związanych z Karrot wystąpi na tegorocznym festiwalu Reggaeland w Płocku.

Gdzie znajdziecie Coyote'a?

dodano dnia: 03.06.2010 Cz.

W związku z licznymi zapytaniami o dostępność płyty Hornsmana Coyote "Self Defend You" informujemy, że płyta jest z pewnością dostępna w poniżej podanych miejscach.

Pablopavo z Ludzikami śpiewają Do Stu

dodano dnia: 28.05.2010 Pt.

Barton, w nowej roli reżysera, kamerzysty i producenta klipu zaprasza do obejrzenia dzieła jego autorstwa do piosenki "do Stu".

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem