Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Koncertowy weekend w Warszawie

dodano dnia: 13.10.2010 śr.

Informacje:

W związku z żałobą na terenie województwa mazowieckiego informujemy, że koncert Mariki w warszawskiej Proximie odbędzie się zgodnie z planem 14.10 o godzinie 20-stej.

Odwołany warszawski koncert rewelacyjnego norweskiego składu Hopalong Knut został przeniesiony na sobotę 16.10 do Dobrej Karmy. Będzie stanowić on oficjalne afterparty dla koncertu Vavamuffin w warszawskiej Stodole. Naprawdę warto ich posłuchać na żywo!

W Stodole dzielny skład Vavamuffin będzie tego dnia promował swój czwarty album "Mo' Better Rootz" a w ramach supportu wystąpi Gooral - niezwykle uzdolniony młody producent i muzyk. Jeśli go jeszcze nie znacie, z pewnością pokochacie!

Przypominamy również o wyjątkowym koncercie Pablopavo. W niedziele 17.10.2010 Pablo wraz z Ludzikami zagra na scenie warszawskiego "Och-Teatru". Okoliczności występu są o tyle wyjątkowe, że zespół będzie występował mając publiczność po dwóch stronach sceny. Dla tych, którzy nie mogą dotrzeć do Warszawy radio ROXY.FM przygotowuje transmisję.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Vavamuffin na Mo' Better Tour 2010

dodano dnia: 08.10.2010 Pt.

Wczorajszym gorącym koncertem w Toruniu ekipa Vavamuffin zainaugurowała trasę promującą ich najnowszy album - "Mo' better rootz".

Przyjdźcie i zobaczcie jak skankuje się w Norwegii

dodano dnia: 30.09.2010 Cz.

Uwaga wszyscy skafani i skankersi! Już 8 października swoją pierwszą trasę po Polsce rozpocznie norweska gwiazda muzyki spod znaku szachownicy - zespół Hopalong Knut!

Jesienne plany EastWest Rockers

dodano dnia: 26.09.2010 Nd.

Kolektyw EastWest Rockers to jedna z najbardziej aktywnych ekip w tym kraju, zarówno jeśli chodzi o pracę w studio, działania około muzyczne oraz koncerty.

YT w Polsce

dodano dnia: 17.09.2010 Pt.

Po świetnym występie na festiwalu w Ostródzie YT wraca do Polski, wspierany przez EastWest Sound - imprezowy oddział EastWest Rockers.

Paprika Korps w Norwegii

dodano dnia: 14.09.2010 Wt.

W czwartek 16-go września rozpocznie się trasa koncertowa zespołu Paprika Korps w Norwegii.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem