Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Będzie trzeci klip i trasa do Pyykycykytypff L.U.C'a

dodano dnia: 11.02.2011 Pt.

Informacje:

L.U.C wraz z zaprzyjaźnioną grupą filmową Endorfina Artmedia zakończył zdjęcia do utworu "7 przebudzenie" z ostatniego, wykonanego jedynie głosem albumu Pyykycykytypff.

Premierę klipa filmowo opowiadającego o polskiej hipokryzji i schizofrenii społecznej artysta zapowiada na połowę marca.

Wtedy także ma ruszyć trasa do ostatniego projektu wokalnego.

Przez długi czas nie było wiadomo czy uda się artyście zrealizować pomysł wykonania koncertowo materiału z płyty - czyli stworzyć na żywo show, w którym wszystkie dźwięki zapętlane będą wyłącznie za pomocą jego głosu tworząc zarazem tak bogate spectrum dźwiękowe jak sam album.

"Choć znane są na świecie tego typu projekty (Exile, Dub FX), wszyscy używamy podobnych urządzeń to jednak każdy z nas opracowuje swój patent na live act. Każdy z nas stara się wypracować jakąś kolejną jakość i styl" - mówi artysta.

Oprócz nauki śpiewu musiałem przebrnąć przez ogromną plątaninę kabli, wtyczek i połączeń. Po całym dniu pływania po mixerze od możliwości wejść i wyjść czasem już mózg wywijał mi się na lewą stronę jak zdejmowana pianka surfingowa. Ale chyba się udało."

Po kilku miesiącach przygotowań wokalnych i paru tygodniach prób sprzętowych L.U.C przy wsparciu firmy KORG Polska opracował skomplikowane połączenia wielu urządzeń i tak oto już w marcu będą miały miejsce 2 premiery.

  • 23 Marca - Wrocław - PPA - Klub Eter
  • 24 Marca - Kraków - Klub Rotunda

W kwietniu zaś rusza multimedialna trasa koncertowa, na której wokalne wyczyny i eksperymenty bioniczne L.U.C splecione zostaną z performensem VJskim przygotowywanym specjalnie przez grupy KINEZA.COM i VISUAL SUPPORT. Wkrótce więcej szczegółów.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Paprika Korps w Niemczech

dodano dnia: 31.01.2011 Pn.

Wraz z początkiem nowego roku dzielna załoga Paprika Korps po raz kolejny wyjeżdża poza Polskę promować swój najnowszy krążek "Metalchem".

Premiera najnowszej płyty Żywiołaka w Proximie

dodano dnia: 17.01.2011 Pn.

W najbliższy czwartek w Warszawie odbędzie się wyjątkowy koncert Żywiołaka - oficjalna premiera ich najnowszego albumu "Nowa Mix-Tradycja".

R.U.T.A. - "GORE" - filmowa zapowiedź premiery

dodano dnia: 10.01.2011 Pn.

Płyta R.U.T.A. - "GORE - Pieśni buntu i niedoli XVI - XX w." jest to wydawnictwo bez precedensu na polskim rynku muzycznym.

L.U.C w Karrot Kommando

dodano dnia: 03.01.2011 Pn.

Z początkiem 2011 roku Karrot Kommando zaczyna reprezentować L.U.C'a.

Podsumowanie roku 2010 i pierwsze plany na 2011

dodano dnia: 23.12.2010 Cz.

Bardzo nam miło, że udało się wspólnie dożyć końca pierwszej dekady XXI wieku i zamknąć ją rokiem 2010 - rokiem jubileuszowym Karrot Kommando.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem