Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Jeden głos - milion dźwięków

dodano dnia: 16.03.2011 śr.

Informacje:

23-go Marca w klubie Eter w ramach Przeglądu Piosenki Aktorskiej odbędzie się premiera koncertowa projektu Pyykycykytypff. To także rozpoczęcie ogólnopolskiej trasy, do której artysta przygotowywał się kilka miesięcy, ćwicząc wokalnie a zarazem budując maszynę analogowo-cyfrową, którą zaprezentuje podczas swoich show. Wraz z Endorfiną i Kinezą L.U.C reżyserował i nagrał także wideoklipy i animację, które stanowić będą wizualną część multimedialnego koncertu. Vj-sko towarzyszyć mu będzie Vj Hurden Husket (visualsupport.pl).

Przez długi czas nie było wiadomo czy uda się artyście zrealizować pomysł wykonania koncertowo materiału z płyty - czyli stworzyć na żywo show, w którym wszystkie dźwięki zapętlane będą wyłącznie za pomocą jego głosu tworząc zarazem tak bogate spectrum dźwiękowe jak sam album.

Choć znane są na świecie tego typu projekty (Exile, Dub FX), wszyscy używamy podobnych urządzeń to jednak każdy z nas opracowuje swój patent na live act. Każdy z nas stara się wypracować jakąś kolejną jakość i styl - mówi artysta.

Oprócz nauki śpiewu musiałem przebrnąć przez ogromną plątaninę kabli, wtyczek i połączeń. Po całym dniu pływania po mixerze od możliwości wejść i wyjść czasem już mózg wywijał mi się na lewą stronę jak zdejmowana pianka surfingowa. Ale chyba się udało.

21-go marca odbędzie się premiera czwartego teledysku do albumu a także spotu zapowiadającego trasę. W kwietniu L.U.C będzie także brał udział w warsztatach COKE w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Poniżej przedstawiamy planowany przebieg trasy:

  • 23 Marca - Wrocław - Klub Eter
  • 24 Marca - Kraków - Klub Rotunda
  • 1 Kwiecień - Poznań - Klub Eskulap
  • 8 Kwiecień - Warszawa - Klub Ósmy dzień tygodnia
  • 9 Kwiecień - Katowice - Kino Rialto
  • 17 Kwiecień - Gdynia - Klub Ucho

Więcej szczegółów oraz aktualizacje trasy znajdziecie na http://www.eluce.pl i http://www.karrot.pl

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Pablopavo i Ludziki "10 Piosenek" - zapowiedź premiery

dodano dnia: 14.03.2011 Pn.

Przedstawiamy wam front okładki i promomiks płyty. W sklepach krążek pojawi się 30 marca. Na 33. Pabla urodziny.

R.U.T.A. - "GORE - Pieśni buntu i niedoli XVI - XX w." od 5 marca w sklepach

dodano dnia: 28.02.2011 Pn.

5 marca w sklepach ukaże się długo oczekiwana płyta "GORE - Pieśni buntu i niedoli XVI - XX w.". Album można już zamawiać w naszym serwisie.

Premiera teledysku R.U.T.A. "Z batogami"

dodano dnia: 23.02.2011 śr.

- Chcieliśmy, żeby R.U.T.A. nie odwoływała się wyłącznie do przeszłości, ale by miała w sobie odbicie tego, co dzieje się współcześnie - opowiada głównodowodzący zespołu Maciej Szajkowski.

Ragana na festiwalu In Dub We Trust w Bukareszcie

dodano dnia: 17.02.2011 Cz.

Krakowski skład odwiedzi Rumunię na zaproszenie organizacji Ginger Group we współpracy z bukaresztańskim Institutul Polonez.

Będzie trzeci klip i trasa do Pyykycykytypff L.U.C'a

dodano dnia: 11.02.2011 Pt.

L.U.C wraz z zaprzyjaźnioną grupą filmową Endorfina Artmedia zakończył zdjęcia do utworu "7 przebudzenie" z ostatniego, wykonanego jedynie głosem albumu Pyykycykytypff.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem