Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Looptroop - Gwiazdy światowego hip hopu na dwóch koncertach w Polsce

dodano dnia: 11.04.2011 Pn.

Informacje:

Looptroop Rockers to jedna z najbardziej znanych grup hip hopowych starego kontynentu. Jednak w odróżnieniu od większości europejskich składów które zadowalają się pozycją na lokalnej scenie, Looptroop gra koncerty na całym świecie, a ich płyty sprzedają się tak samo dobrze w rodzinnej Szwecji, jak i w Polsce, Hiszpanii czy USA. Mocny, często polityczny przekaz w języku angielskim, którym władają równie dobrze jak najlepsi amerykańscy raperzy, to ich znak rozpoznawczy, a ich koncerty to świetnie przygotowane, mocne hip hopowe show podczas których prezentują najlepsze numery z ponad dziesięciu lat działalności.

Od roku 2000 wydali już cztery albumy jako Looptroop, warte uwagi są też solowe produkcje Promoe oraz Embee, dwóch z czterech członków składu LTR. Sam Promoe - raper o wyglądzie wikinga - to prawdopodobnie najciekawsza postać europejskiej sceny hip hop, parę jego numerów to nieoficjalne hymny artystów grafitti, on sam jest niepijącym i niepalącym weganinem. Mieliśmy już przyjemność sprowadzać go do Polski z solowym materiałem, ale teraz czas na całą ekipę. Majowe koncerty będą częścią trasy promującą najnowszy album "Professional Dreamers" który ukazał się 9 marca 2011. Looptroop przyjeżdża w pełnym składzie, na scenie pojawi się Embee, Promoe, Cosm.I.C. i Supreme.

Wszystkie występy LTR jakie miały miejsce w Polsce przeszły do legendy i przez fanów muzyki opisywane są jako najlepsze hip hopowe koncerty jakie widzieli. Świetny materiał i świetny kontakt z publicznością zapewniły Looptroop rzesze fanów gotowych przejechać setki kilometrów tylko po to, żeby zobaczyć ich koncert.

Karrot Kommando zaprasza na dwa koncerty Looptroop Rockers w Polsce:

  • 25.5 Kraków "Fabryka", godz. 21:00
  • 26.5 Wrocław "Alibi", godz 21:00

Bilety w cenie: 39zl do 1 maja 2011, 49zl do 25 maja 2011 i 60zl (w dniu koncertu - jeżeli jeszcze będą dostępne). Do nabycia w salonach EMPIK oraz sklepach MediaMarkt od 11 kwietnia 2011.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Teledysk rD&k oraz zaproszenie na trasę Folk'em All Tour

dodano dnia: 31.03.2011 Cz.

Na fali rosnącej w siłę polskiej sceny Punkfolk prezentujemy Wam koleją odsłonę - tym razem wizualną, do utworu "Zabobon".

Dziś oficjalna premiera Pablopavo i Ludzików "10 piosenek"

dodano dnia: 30.03.2011 śr.

Dzisiaj jest dzień formalnej premiery najnowszego albumu Pablopavo i Ludzików pt. "10 piosenek".

Paprika Korps na Białorusi, w Słowenii i Chorwacji

dodano dnia: 28.03.2011 Pn.

W kwietniu tego roku mija dokładnie 15 lat odkąd pierwszy raz zespół Paprika Korps pojawił się na scenie.

Trasa koncertowa i teledysk z nową płytą Pablopavo i Ludzików

dodano dnia: 23.03.2011 śr.

Trwają właśnie prace nad teledyskiem do piosenki "Indziej", który chwilę po premierze uświetni to wydawnictwo.

Polska premiera Yellow Umbrella "A Thousand Faces"

dodano dnia: 22.03.2011 Wt.

Wydawnictwo Karrot Kommando we współpracy z Pork Pie oraz Rain Records ma zaszczyt opublikować w Polsce najnowszy krążek drezdeńskiego zespołu Yellow Umbrella pod tytułem "A Thousand Faces".

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem