Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Trailer "Głodnych kawałków" Pablopavo/Praczasa

dodano dnia: 23.10.2011 Nd.

Informacje:

Pablopavo/Praczas to przedsięwzięcie obliczone na zysk. Artystyczny. Pablopavo/Praczas to spotkanie na szczytach władzy. Władzy nad dźwiękiem i słowem. Jest to również spotkanie w dole - w dole basu, który przemieli Ci trzewia i w opowieściach z dołu - o ludziach, którzy nie trafiają na pierwsze strony gazet. Autorem całej muzyki na płycie jest Praczas, znany kompozytor muzyki filmowej, przywódca Masali, Village Kollektiv, Sulphur Phuture. Producent i kierownik muzyczny w tym duecie. Pablopavo to wokalista i autor tekstów w zespołach: Vavamuffin, Pablopavo i Ludziki, Zjednoczenie sound system. Wielokrotnie nominowany do wielu sympatycznych nagród. Tutaj: autor wszystkich tekstów i narrator wszystkich historii.

Płyta "Głodne Kawałki" to mieszanina dwóch temperamentów. To z jednej strony wariacka jazda bez trzymanki na szybkich basowych bitach, okraszona seriami słów wyrzucanymi przez Pablo w tempie kałasznikowa, a z drugiej nastrojowa dubowa podróż przez piękne dźwięki i historie zapadające w pamięć. A wszystko to doprawione gościnnym udziałem wielu mistrzów instrumentów etnicznych z Indii, Bliskiego Wschodu, Polski i Bałkanów. "Głodne Kawałki" Pablopavo i Praczasa to nowa jakość powstała w wyniku zderzenia dwóch talentów, której nikt się nie spodziewał.

Płyta powstaje w koprodukcji wydawnictw Karrot Kommando i Antena Krzyku/Opensources. Ujrzy światło dzienne 21 listopada 2011. Zobaczcie trailer albumu z jego twórcami w roli głównej: http://www.karrot.pl/glodnekawalki_video

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Trailer albumu Pablopavo/Praczas - Głodne kawałki

zdjęcia: Anna Rok
montaż: Tomasz Krawczyk

Nowości wcześniejsze:

Paprika Korps odwiedza Finlandię ze wsparciem wizualnym

dodano dnia: 21.10.2011 Pt.

Karrot Kommando oraz Nem-Booking (http://www.nem-booking.fi) zapraszają wszystkich na dalekiej północy.

Debiutancki album ekstremalnych Klezmerów

dodano dnia: 20.10.2011 Cz.

5 listopada warszawski Skwer będzie miejscem koncertu uświetniającego premierę albumu grupy Klezmafour pt. "5th Element".

Globalna wiocha - muzyka psychodelicznego Krasnala

dodano dnia: 18.10.2011 Wt.

Nowy album zespołu Żywiołak już 7-ego listopada w sklepach. Zobaczcie film z nagrywania.

Złośliwość rzeczy martwych już w sprzedaży

dodano dnia: 06.10.2011 Cz.

Przedstawiamy album piosenek Trupy Wertera Utrata - zasłużonego krakowskiego zespołu, z którego to wyłonił się znany skądinąd projekt Świetliki.

Trasa Eastwest.FM w całej Polsce

dodano dnia: 03.10.2011 Pn.

Trasa zaczyna się koncertem w radiowej Czwórce w dniu premiery. Następnie rusza w objazd po całym kraju.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem