Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Debiutancki album zespołu Frozen Bird ukaże się w lutym

dodano dnia: 16.01.2012 Pn.

Informacje:

Po długim okresie przygotowań zespół "Frozen Bird" nagrał swój debiutancki album. Ukaże się on 27 lutego nakładem wytwórni Karrot Kommando. Premierowy koncert odbędzie się także 27 lutego w Teatrze Rozmaitości o godz. 20:00.

Zespół "Frozen Bird" został założony w 2009 roku. Muzykę, którą tworzy nazywa baśniową kameralistyką. Piosenki śpiewane są w języku angielskim, francuskim i polskim. Opowiadają historię onirycznej wędrówki młodego bohatera przez miasto pełne dziwnych postaci, tajemnych przejść i magicznych przedmiotów. Muzyka ta idealnie wtapia się w klimat tajemniczej przestrzeni miasta. Atmosferę buduje różnorodne, bogate instrumentarium.

Zespół tworzą muzycy znani z wielu stołecznych formacji: Radek Duda, Piotr Janiec, Radek Polakowski, Hubert Zemler, Michał Ścibior oraz Lula.

Premiera w poniedziałek 27 lutego o godzinie 20:00 w Teatrze Rozmaitości. Bilety - 25 zł

Zapraszamy!

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Karrot Kommando wita Was w roku 2012.

dodano dnia: 10.01.2012 Wt.

Co więc wydarzyło się w rodzinie Karrot Kommando w roku 2011, a jakie wydarzenia muzyczne czekają Was w 2012 - czytajcie poniżej.

Teledysk Pablopavo i Praczas - Stówa (gościnnie Spięty)

dodano dnia: 05.01.2012 Cz.

W swoim najnowszym singlu "Stówa" panowie Pablopavo i Praczas zapraszają w podróż śladami banknotu o tytułowym nominale.

Teledysk Żywiołaka pt. "Moskwa"

dodano dnia: 29.12.2011 Cz.

Jest to wyryta na ośmiomilimetrowej taśmie historia mistycznej wyprawy Roberta "Mroqa" Wasilewskiego ku monumentalnej stolicy na Wschodzie.

Eastwest Rockers - Kawałek Szczęścia

dodano dnia: 21.12.2011 śr.

Najnowszy klip Eastwest Rockers pt. "Kawałek Szczęścia" dostępny jest pod linkiem http://www.karrot.pl/kawalekszczescia.

Posłuchajcie o technice gęby Pablopavo i Praczasa

dodano dnia: 18.11.2011 Pt.

Premiera albumu Pablopavo i Praczasa opóźni się o tydzień. Póki co przedstawiamy wam jeden z utworów zawartych na płycie.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem