Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Maciej Szajkowski uhonorowany Paszportem Polityki

dodano dnia: 18.01.2012 śr.

Informacje:

Wczoraj, w późnych godzinach wieczornych, rozdano Paszporty Polityki - prestiżowe nagrody przyznawane za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury w minionym roku.

Ponieważ jest to dokument ceniony i poważany, a kapituła składa się z grona rzetelnych dziennikarzy, wyróżnienie to otrzymał współzałożyciel Kapeli ze wsi Warszawa oraz pomysłodawca projektu R.U.T.A. - Maciek Szajkowski. O ocenie zaważył zeszłoroczny album tej drugiej formacji pt. "GORE - Pieśni buntu i niedoli XVI - XX w." wydany w naszym nieskromnym wydawnictwie.

Dziękujemy bardzo Bisurmanowi Szai za możliwość udziału w tym projekcie, za miłe słowa ze sceny oraz końcową część przemówienia. Jak mamy nadzieję, zapamiętają ją wszyscy goście bawiący się wczoraj w gmachu Opery Narodowej.

Najbliższa okazja by zobaczyć zespół Maćka Szajkowskiego na żywo przydarzy się w sobotę 21 stycznia w Skwerze w Warszawie. Grupy R.U.T.A. oraz Paprika Korps wystąpią tam wspólnie w ramach cyklu "3 niezwykłe spotkania muzyczne".

Pod koniec marca szykuje się natomiast kolejny długo oczekiwany album Kapeli ze wsi Warszawa. Szczegóły podamy niebawem. Zapraszamy i polecamy.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Debiutancki album zespołu Frozen Bird ukaże się w lutym

dodano dnia: 16.01.2012 Pn.

Muzykę, którą tworzy zespół, nazywa baśniową kameralistyką. Premierowy koncert odbędzie się 27 lutego w Teatrze Rozmaitości o godz. 20:00.

Karrot Kommando wita Was w roku 2012.

dodano dnia: 10.01.2012 Wt.

Co więc wydarzyło się w rodzinie Karrot Kommando w roku 2011, a jakie wydarzenia muzyczne czekają Was w 2012 - czytajcie poniżej.

Teledysk Pablopavo i Praczas - Stówa (gościnnie Spięty)

dodano dnia: 05.01.2012 Cz.

W swoim najnowszym singlu "Stówa" panowie Pablopavo i Praczas zapraszają w podróż śladami banknotu o tytułowym nominale.

Teledysk Żywiołaka pt. "Moskwa"

dodano dnia: 29.12.2011 Cz.

Jest to wyryta na ośmiomilimetrowej taśmie historia mistycznej wyprawy Roberta "Mroqa" Wasilewskiego ku monumentalnej stolicy na Wschodzie.

Eastwest Rockers - Kawałek Szczęścia

dodano dnia: 21.12.2011 śr.

Najnowszy klip Eastwest Rockers pt. "Kawałek Szczęścia" dostępny jest pod linkiem http://www.karrot.pl/kawalekszczescia.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem