Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Kapela ze Wsi Warszawa - film o powstawaniu płyty NORD

dodano dnia: 24.01.2012 Wt.

Informacje:

Mamy zaszczyt zaprezentować filmową impresję ukazującą kulisy nagrywania albumu Kapeli ze Wsi Warszawa pt. "NORD". Okiem kamery obserwujemy muzyków podczas pracy w warszawskim studio Sound & More. Wszystko to pod czułym okiem i uchem Mariusza "Activatora" Dziurawca, współzałożyciela uznanego studia AS One, odpowiedzialnego za miks i mastering płyty.

Link do filmu: https://karrot.pl/www.nord_video
Autor: Grzech Wierzchowski

Do współpracy przy płycie zaproszono muzyków legendarnej szwedzkiej formacji Hedningarna, a także kanadyjską szamankę Sandy Scofield. Za partie trąbki odpowiada Miłosz Gawryłkiewicz. Szósty w dorobku zespołu album będzie niezwykły także z innego powodu. Jak wyznaje Maciej Szajkowski: "Projekt NORD będzie celebracją piętnastolecia Kapeli ze Wsi Warszawa. Jej działań wywrotowych, undergroundowych i reakcyjnych odwołujących się do szeroko pojętej kultury korzennej Słowian wschodnich, zachodnich, południowych i północnych".

Działań, dodajmy, znanych na całym świecie. Dosłownie za kilka dni Kapela rusza na kolejną trasę obejmującą USA i Kanadę, tym razem jednak muzycy zostali zaproszeni do wzbogacenia swoją muzyką przedstawienia operowego "A Blessing on the Moon". Zespół w tym roku odwiedzi również Wielką Brytanię, Turcję oraz Holandię.

Polska premiera płyty pod skrzydłami Karrot Kommando przypada na 31 marca 2012. Zaraz potem zespół ruszy w kwietniową trasę promocyjną po kraju. Jej szczegóły ogłosimy niebawem, zainteresowanych promotorów informujemy, że zostało kilka wolnych terminów.

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Nowości wcześniejsze:

Maciej Szajkowski uhonorowany Paszportem Polityki

dodano dnia: 18.01.2012 śr.

Paszporty Polityki - prestiżowe nagrody przyznawane za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury w minionym roku.

Debiutancki album zespołu Frozen Bird ukaże się w lutym

dodano dnia: 16.01.2012 Pn.

Muzykę, którą tworzy zespół, nazywa baśniową kameralistyką. Premierowy koncert odbędzie się 27 lutego w Teatrze Rozmaitości o godz. 20:00.

Karrot Kommando wita Was w roku 2012.

dodano dnia: 10.01.2012 Wt.

Co więc wydarzyło się w rodzinie Karrot Kommando w roku 2011, a jakie wydarzenia muzyczne czekają Was w 2012 - czytajcie poniżej.

Teledysk Pablopavo i Praczas - Stówa (gościnnie Spięty)

dodano dnia: 05.01.2012 Cz.

W swoim najnowszym singlu "Stówa" panowie Pablopavo i Praczas zapraszają w podróż śladami banknotu o tytułowym nominale.

Teledysk Żywiołaka pt. "Moskwa"

dodano dnia: 29.12.2011 Cz.

Jest to wyryta na ośmiomilimetrowej taśmie historia mistycznej wyprawy Roberta "Mroqa" Wasilewskiego ku monumentalnej stolicy na Wschodzie.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem