Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Zapraszamy was do Złotej Karroty

dodano dnia: 05.10.2012 Pt.

Informacje:

Agencja Karrot Kommando oraz klub Rotunda zapraszają na cykl muzyczny "Złota Karrota". W jego ramach w Krakowie wystąpi czołówka krajowej sceny alternatywnej reprezentowanej przez tę wytwórnię.

Seria koncertów rozpocznie się 21 października występem legendy sceny reggae - grupy Izrael. W kolejny weekend, w piątek 26 października, wystąpi Marika i Spokoarmia. Królowa polskiego reggae ze swoja przyboczną gwardią da premierowy koncert promujący jej najnowszy album "Momenty".

Dzień później sobotnią noc uświetni nagrodzony Paszportem Polityki kolektyw R.U.T.A. w towarzystwie sław heavy-reggae Paprika Korps. Oba zespoły spotkały się już razem na scenie podczas doskonale przyjętego koncertu na festiwalu w Ostródzie. Możemy spodziewać się wspólnych występów, nowych interpretacji utworów oraz zgodnie z nazwą cyklu guseł, czarów i iście baśniowej atmosfery.

Cykl powróci 30 listopada, gdy na scenie Rotundy zagrają niekwestionowani pionierzy muzyki dancehall w naszym kraju: Eastwest Rockers oraz Junior Stress & Sun El Band. Koncert ten będzie szczególny jako, że będzie to jeden z ostatnich występów ekipy EWR przed planowaną przerwą działalności koncertowej zespołu. Junior Stress i Sun El Band z kolei zaprezentują po raz pierwszy przed krakowską publicznością materiał ze swojego świeżutkiego albumu "Dzięki".

Ostatni weekend cyklu "Złota Karrota" postara się przerzucić muzyczny pomost ponad odwiecznie zwaśnionymi miastami Krakowem i Warszawą. W piątek 14 grudnia na scenie pojawią się warszawiacy z Vavamuffin, w towarzystwie niezwykle rzadko pojawiającego się krakowskiego Dubermana. Uwieńczeniem cyklu natomiast będzie sobotni koncert Świetlików - zespołu bardziej krakowskiego niż obwarzanki oraz utuczonych na pańskiej skórce Pablopavo i Ludzików.

Plakat cyklu: http://karrot.pl/zrzut/plakaty/zlotakarrota_rgb.jpg

  • 21.10 Nd. Izrael
  • 26.10 Pt. Marika & Spokoarmia
  • 27.10 So. Paprika Korps, R.U.T.A.
  • 30.11 Pt. Eastwest Rockers, Junior Stress & Sun El Band
  • 14.12 Pt. Vavamuffin, Duberman
  • 15.12 So. Pablopavo & Ludziki, Świetliki

Wszystkie koncerty odbywają się w klubie Rotunda przy ulicy Oleandry 1 w Krakowie. Bilety w cenach 20/25zł w przedsprzedaży i 30/35zł w dniu koncertu są do nabycia w klubie Rotunda oraz w serwisie https://karrot.pl/www.ticketpro.pl.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Tymon Tymański i Makaruk na stogu siana

dodano dnia: 04.10.2012 Cz.

Płytę promuje klip do piosenki Siano, wykonywanej przez Tymona Tymańskiego oraz Zespół Śpiewaczy z Rudy Solskiej.

Urbaniak, Tymański i erotyki ludowe w projekcie Makaruka

dodano dnia: 20.09.2012 Cz.

Premiera płyty Makaruka Erotyki Ludowe zaplanowana jest na 8 października nakładem wytwórni Karrot Kommando.

Kołysanka Fama - nowy klip Miąższu

dodano dnia: 31.08.2012 Pt.

Oto kolejny klip zespołu Miąższ z debiutanckiej płyty: https://karrot.pl/kolysankafama . Scenario i reżyserio: Sebastian Pikula.

Nowy klip Juniora Stressa - Ludzie już nie zniszczą nic

dodano dnia: 28.08.2012 Wt.

Obraz przygotowany został przez ekipy Grube Lolo i Laid Back. Oglądajcie i wsłuchajcie się w tekst pod linkiem: http://karrot.pl/ljnzn .

Karrot Kommando na Ostróda Reggae Festiwal 2012

dodano dnia: 10.08.2012 Pt.

Wystąpią Vavamuffin, Dancehall Masak-Rah, Eastwest Rockers, Kacezet i Fundamenty, Paprika Korps we wspólnym secie z R.U.T.A. oraz Junior Stress

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem