Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Nowy singiel i premiera płyty Mariki - "Momenty"

dodano dnia: 15.10.2012 Pn.

Informacje:

20 października - nakładem Karrot Kommando - ukaże się najnowszy album Mariki i jej Spokoarmii. Płytę zatytułowaną "Momenty", promuje kolejny singiel pt. "Widok".

Teledysk do utworu, będącego miłosnym wyznaniem do miasta, został zrealizowany przez ekipę Toczy Videos. Występują w nim członkowie Spokoarmii, a także znana blogerka modowa i stylistyka Juliett Kuczyńska (MAFFASHION), Aleksandra Talarczyk i Miłosz Hunzvi.

Link do teledysku: http://karrot.pl/widok

Dzień przed premierą, 19 października (piątek) o godzinie 17.00, Marika spotka się ze swoimi fanami w warszawskiej klubokawiarni "Śródmiejska" (ul. Marszałkowska 66). Osoby, które zdecydują się wziąć udział w wydarzeniu, mogą liczyć na wyjątkowe, bo w pełni akustyczne, wykonanie kilku utworów z najnowszego albumu, możliwość wcześniejszego zakupu płyt, a także uzyskanie autografu Mariki i jej zespołu.

Dziś rusza także przedsprzedaż albumu Momenty na stronie: http://www.karrot.pl/momenty . Pierwsze sto zamówionych płyt zostanie ręcznie podpisane i ponumerowane przez Artystkę.

"Widok" nagrany został w warszawskim studio Western Jive przez Olo Mothashippa. Autorem słów jest Marta "Marika" Kosakowska. Muzykę do numeru napisali członkowie Spokoarmii: Jurek "Jurand" Markuszewski (drums), Bartosz "Czikita" Krajewski (percussion), Tomek "Brzozillah" Brzozowski (keys), Patryk "Patison" Kraśniewski (keys), Michał "Mikelangelo" Przybyła (bass), Krzysiek "Klunej" Nowicki (guitar).

Więcej informacji na temat nadchodzącej premiery "Momentów", znaleźć można na oficjalnej stronie Mariki na FB: http://www.facebook.com/MarikaOfficial

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Marika & Spokoarmia - Widok

produkcja: Toczy Videos

Nowości wcześniejsze:

Wspólna trasa Kapeli ze Wsi Warszawa i ikony Galicji - Mercedes Peón.

dodano dnia: 14.10.2012 Nd.

"Już teraz mogę powiedzieć, że był to dla nas dobry, owocny rok." - mówi Maciej Szajkowski, założyciel i muzyk KzWW.

Paprika Korps w Niemczech

dodano dnia: 09.10.2012 Wt.

Paprika Korps rusza w kolejną trasę u naszych sąsiadów. Zapraszamy do zerknięcia na krótką relację z przedostatniej wielkiej trasy Paprika Korps: http://karrot.pl/demon

Zapraszamy was do Złotej Karroty

dodano dnia: 05.10.2012 Pt.

Agencja Karrot Kommando oraz klub Rotunda zapraszają na cykl muzyczny "Złota Karrota". W jego ramach w Krakowie wystąpi czołówka krajowej sceny alternatywnej reprezentowanej przez tę wytwórnię.

Tymon Tymański i Makaruk na stogu siana

dodano dnia: 04.10.2012 Cz.

Płytę promuje klip do piosenki Siano, wykonywanej przez Tymona Tymańskiego oraz Zespół Śpiewaczy z Rudy Solskiej.

Urbaniak, Tymański i erotyki ludowe w projekcie Makaruka

dodano dnia: 20.09.2012 Cz.

Premiera płyty Makaruka Erotyki Ludowe zaplanowana jest na 8 października nakładem wytwórni Karrot Kommando.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem