Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Mama Anarchija - nowy klip grupy R.U.T.A.

dodano dnia: 24.10.2012 śr.

Informacje:

Prezentujemy wam kolejny klip zespołu R.U.T.A. z albumu "Na uschod. Wolność albo śmierć". Tym razem swoim skłoterskim wehikułem czasu przenoszą nas do nieodległych lat 80-ych ubiegłego wieku. Odwiedzamy w Leningradzie Viktora Coja, który właśnie wraz ze swoim zespołem Kino rozpoczyna erę punkrocka w Związku Radzieckim. Powstaje piosenka "Mama Anarchija", jeden z najważniejszych utworów tego ruchu.

Wiktor Coj był wojownikiem-anarchistą. - opowiada w jednym z wywiadów wokalistka Nasta Niakrasawa - Istnieje w naszej świadomości, jako ktoś, kto walczył o prawo do tego, by ludzie mogli mówić: "Jestem inny i chcę zachowywać się inaczej, więc nie czepiajcie się mnie". Znałam tę piosenkę, ale nie myślałam, że zagramy ją z R.U.T.A. Propozycja padła, gdy zastanawialiśmy się nad tym, co dla młodzieży jest aktualne i ważne. Piosenka jest nowa w porównaniu z pozostałymi, ale do dziś śpiewają ją na całym świecie ludzie młodzi, w wieku buntu i oporu, nastolatkowie, ludzie starsi. To zostaje w życiu.

Klip wykonany przez AS Kolektyff obejrzycie pod linkiem: http://karrot.pl/mamaanarchija.

Najbliższy koncert zespołu R.U.T.A. odbędzie się 27 października w klubie Rotunda w Krakowie. Wystąpią wraz z Paprika Korps w ramach cyklu Złota Karrota.

Zobacz również:
Filmy aktualności:

R.U.T.A. - Mama Anarchija

Produkcja: AS Kolektyff

Nowości wcześniejsze:

Nowy singiel i premiera płyty Mariki - "Momenty"

dodano dnia: 15.10.2012 Pn.

20 października - nakładem Karrot Kommando - ukaże się najnowszy album Mariki i jej Spokoarmii. Płytę "Momenty" promuje kolejny singiel pt. "Widok".

Wspólna trasa Kapeli ze Wsi Warszawa i ikony Galicji - Mercedes Peón.

dodano dnia: 14.10.2012 Nd.

"Już teraz mogę powiedzieć, że był to dla nas dobry, owocny rok." - mówi Maciej Szajkowski, założyciel i muzyk KzWW.

Paprika Korps w Niemczech

dodano dnia: 09.10.2012 Wt.

Paprika Korps rusza w kolejną trasę u naszych sąsiadów. Zapraszamy do zerknięcia na krótką relację z przedostatniej wielkiej trasy Paprika Korps: http://karrot.pl/demon

Zapraszamy was do Złotej Karroty

dodano dnia: 05.10.2012 Pt.

Agencja Karrot Kommando oraz klub Rotunda zapraszają na cykl muzyczny "Złota Karrota". W jego ramach w Krakowie wystąpi czołówka krajowej sceny alternatywnej reprezentowanej przez tę wytwórnię.

Tymon Tymański i Makaruk na stogu siana

dodano dnia: 04.10.2012 Cz.

Płytę promuje klip do piosenki Siano, wykonywanej przez Tymona Tymańskiego oraz Zespół Śpiewaczy z Rudy Solskiej.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem