Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

DJ Vadim - arcymistrz elektronicznych brzmień na koncertach w Polsce

dodano dnia: 09.11.2012 Pt.

Informacje:

Światowej sławy DJ Vadim odwiedzi nasz kraj na początku grudnia. Na zaproszenie agencji Karrot Kommando pojawi się we Wrocławiu i w Krakowie. Zaprezentuje nam swój najnowszy program. Zobaczcie człowieka, który wyznacza kierunek światowej kulturze!

Plakat wydarzenia: http://www.karrot.pl/zrzut/plakaty/djvadim.jpg

Jak dobre wino albo whisky DJ Vadim im jest starszy, tym wydaje się być lepszy, a charakter jego muzyki ciekawszy. Umiejętnie dobierając składniki pozwala powoli fermentować swojej muzyce już od 20 lat, a jego płyty to od dawna już towar dla koneserów.

DJ Vadim to prawdziwy rewolucjonista i innowator na każdym obszarze swojej kariery. Jak pisał o nim opiniotwórczy magazyn URB: "w czasie swej wieloletniej działalności jako DJ i producent niezliczonej ilości projektów, Vadimowi po prostu nie kończą się pomysły". W 1994 DJ Vadim założył swoją wytwórnie Jazz Fudge, rok później podpisał kontrakt z legendarną stajnią Ninja Tune. Od tego czasu zagrał dwa i pół tysiąca koncertów w 69 krajach, mając na koncie występy na festiwalach takich jak Sonar, Glastonbury, Big Chill, Fuji Rock, Roskilde, Natting Hill Carnival i Shambala... Określenie "międzynarodowy" wydaje się za małym słowem, żeby opisać zasięg Vadima.

Jego styl nie jest łatwy do opisania, bo Vadim szybko zmienia pozycję, z łatwością porusza się po świecie hip hopu i elektroniki, dodając elementy muzyki reggae, soul, trip hop, funk, dub a nawet afrykańskie brzmienia, house, jazz czy boogie. Nazywany "Johnem Coltrane hip - hopu" wyprodukował dziesiątki płyt solo i w we współpracy z innymi, a pracował m.in. z Foreign Beggars, DJ Krush, The Herbaliser, Killa Kela, czy Fat Freddy's Drop. Na swoim własnym koncie ma 6 płyt solowych, 5 płyt nagranych z zespołem, niezliczone mixtape'y i remixy - widać, że swoje ulubione hasło "Nie ma spania!" traktuje poważnie.

W 2007 roku u Vadima rozpoznano rzadkiego raka gałki ocznej, szczęśliwie dla wszystkich to nie przerwało jego działalności. W międzyczasie zdecydował natomiast chwycić za kamerę, wyreżyserować i nakręcić klipy promujące jego nowy album, rozpoczynając pierwszy etap kariery początkującego filmowca; w planach ma też otwarcie restauracji!

W Polsce DJ Vadim będzie promował swój ostatni album "Don't be scared", we Wrocławiu i w Krakowie wystąpi razem ze swoim perkusistą.

  • 05.12 Śr. Wrocław, Eter
  • 06.12 Cz. Kraków, Rotunda

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Magnificent Muttley - rockowa premiera w Karrot Kommando

dodano dnia: 06.11.2012 Wt.

Premiera odbędzie się 9 listopada. Płytę już można zamawiać pod adresem: https://karrot.pl/magnificentmuttley_album.

Mama Anarchija - nowy klip grupy R.U.T.A.

dodano dnia: 24.10.2012 śr.

Prezentujemy wam kolejny klip zespołu R.U.T.A. Teledysk wykonany przez AS Kolektyff obejrzycie pod linkiem: http://karrot.pl/mamaanarchija

Nowy singiel i premiera płyty Mariki - "Momenty"

dodano dnia: 15.10.2012 Pn.

20 października - nakładem Karrot Kommando - ukaże się najnowszy album Mariki i jej Spokoarmii. Płytę "Momenty" promuje kolejny singiel pt. "Widok".

Wspólna trasa Kapeli ze Wsi Warszawa i ikony Galicji - Mercedes Peón.

dodano dnia: 14.10.2012 Nd.

"Już teraz mogę powiedzieć, że był to dla nas dobry, owocny rok." - mówi Maciej Szajkowski, założyciel i muzyk KzWW.

Paprika Korps w Niemczech

dodano dnia: 09.10.2012 Wt.

Paprika Korps rusza w kolejną trasę u naszych sąsiadów. Zapraszamy do zerknięcia na krótką relację z przedostatniej wielkiej trasy Paprika Korps: http://karrot.pl/demon

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem