Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

333 gwiazdki od Świetlików

dodano dnia: 18.12.2012 Wt.

Informacje:

Mili państwo,

Zespół Świetliki przygotowuje się do nagrania pełnowymiarowego albumu. W międzyczasie postanowili wypuścić w świat płytę pt. "*". Karrot Kommando chętnie dostarczy wspominane nagranie do Waszego domu.

O płycie opowiada Grzegorz Dyduch:

"Płyta pt. * zawiera materiał nagrany na żywo. Rzeczy są to nowe, w większości surowe i proste, lecz piękne. Są to wersje piosenek/utworów, które jak Bóg da w pełnej krasie pojawią się na regularnym oficjalnym szóstym longplayu zespołu Świetliki. Jak Bóg da a Wy Drogie Słuchaczki i Słuchacze zakupicie tę płytę. Wasza ofiarność pozwoli bowiem zespołowi Świetliki pokryć część kosztów studia nagraniowego. Niestety za darmo muzyki porządnie nagrać nikt nie chce. Kto kupi płytę za sumę powyżej 49,99 złotych polskich ten wymieniony na nowej płycie będzie z imienia i nazwiska jako mecenas, człowiek dobrej woli i w ogóle. Nakład jest limitowany: 333 egzemplarze i ani jednego więcej nie będzie."

Każdy egzemplarz posiada okładkę autorstwa Marcina Świetlickiego. Każda z nich jest inna. Zważywszy na długotrwały proces produkcyjny okładek czas oczekiwania na dostarczenie może wynieść do 21 dni.


UWAGA: Z uwagi na duże zainteresowanie udostępniliśmy album w trzech wersjach. Różnią się one wyłącznie ceną i tytułem pod jakim kupujący zostanie wymieniony na okładce studyjnego albumu. Można zostać wyróżniony jako mecenas sztuki, człowiek dobrej woli, bądź mecenas sztuki, człowiek dobrej woli i w ogóle.

Wszystko to pod adresem: https://karrot.pl/gwiazdka

W przypadku ludzi jeszcze lepszej woli prosimy o kontakt na wysylki@karrot.pl

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Graj z Pablopavo w "Koty" - zgarniaj "Złote Karroty"

dodano dnia: 28.11.2012 śr.

Utwór "Koty" postanowiliśmy wam zaprezentować jako związaną z piosenką grę typu arcade: https://karrot.pl/www.koty.

Złota Karrota na Europejskich Targach Muzycznych

dodano dnia: 23.11.2012 Pt.

Na naszym stoisku będziemy promować specjalne wydawnictwo celebrujące wydanie przez Karrot Kommando pięćdziesiątego albumu.

"15 i pół" - jubileusz Kapeli ze Wsi Warszawa

dodano dnia: 20.11.2012 Wt.

Drugiego grudnia 2012 mamy zaszczyt zaprosić na uroczysty koncert celebrujący piętnastolecie działalności scenicznej zespołu.

Zwycięzcy Jarocina 2011 powracają z debiutancką płytą

dodano dnia: 17.11.2012 So.

Album Magnificent Muttley "Magnificent Muttley" jest już dostępny w sklepach! Zobaczcie teledysk do utworu "No Stress": http://karrot.pl/nostress

Karrot Kommando na festiwalu One Love we Wrocławiu

dodano dnia: 16.11.2012 Pt.

W przytulnej Hai Tysiąclecia we Wrocławiu odbędzie się festiwal One Love - największa tego typu impreza pod dachem w tej części Europy.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem