Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

WNDKR w szeregach Karrot Kommando!

dodano dnia: 11.06.2013 Wt.

Informacje:

Karrot Kommando się szerzy! Z wielką przyjemnością przedstawiamy kolejnego artystę, którego zdecydowaliśmy się otoczyć opieką wydawniczą. Ogromne w nas przekonanie, że zapał i energia, z jaką podchodzimy do tej współpracy, nie pójdą na marne. Wierzymy w sukces!

Michał Wendeker - WNDKR - to połączenie akustycznych klimatów singer/songwriter i rocka spod znaku The Black Keys, The Heavy czy Johna Mayera. Autorski projekt Michała Wendekera zachwyca rozpiętością emocjonalną utworów, a oryginalne piosenki od subtelnych ballad po mocne, brudne riffy zdobywają coraz więcej uznania wśród miłośników gitarowych brzmień i intrygującego, niebywałego wokalu artysty.

Więcej o artyście: https://karrot.pl/www.wndkr

Premiera debiutanckiej płyty Michała Wendekera planowana jest na 8 lipca. Minialbum UNDERDOG EP, zawierać będzie 6 wyjątkowych kompozycji. Już teraz zapraszamy do obejrzenia pierwszego z kilku filmików, które zarejestrowane zostały w trakcie nagrywania materiału w studio im. Agnieszki Osieckiej. Utwór "Undone" wybrany został na singiel promujący album.

WNDKR - Undone: https://karrot.pl/undone

Lada tydzień rusza przedsprzedaż albumu. Bądźcie czujni!

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Nowości wcześniejsze:

Gitara Gra - nowy klip Vavamuffin

dodano dnia: 04.06.2013 Wt.

po wyczerpującym przywitaniu wiosny, zespół przygotował kolejny klip do piosenki traktującej o tej niezwykle miłej, acz kapryśnej porze roku: https://karrot.pl/gitaragra

Solresol Vavamuffin Tour 2013

dodano dnia: 16.05.2013 Cz.

stołeczny ansamble przemierza Polskę w ramach trasy "Solresol 2013 Tour". W najbliższym czasie będzie ich można spotkać w następujących miastach:

Akustyczna płyta Mariki już w przedsprzedaży

dodano dnia: 07.05.2013 Wt.

Specjalnie opracowane, nowe wersje kompozycji utrzymane w chilloutowym klimacie radia Chilli ZET, zabrzmiały wyjątkowo. Takiej Mariki nie znaliście...

Trwa trasa koncertowa Ras Luty

dodano dnia: 23.04.2013 Wt.

Poza koncertami na studenckich juwenaliach i występami w klubach, Lutę z zespołem zobaczyć będzie można na dwóch bardzo ważnych na polskiej scenie reggae imprezach

Nie pękaj! Vavamuffin przedstawia nowy klip

dodano dnia: 20.04.2013 So.

"Nie pękaj!" to opowieść o codziennych zmaganiach z przeciwnościami losu - http://karrot.pl/niepekaj

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem