Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

UNDERDOG EP - Premiera nowej płyty Michała Wendekera

dodano dnia: 25.06.2013 Wt.

Informacje:

Wytwórnia Karrot Kommando z dumą prezentuje okładkę płyty WNDKR - UNDERDOG EP: http://karrot.pl/zrzut/okladki/wndkr-underdog.jpg

Minialbum artysty pojawi się w sklepach 8 lipca. Już od dzisiaj można zamówić go w ramach przedsprzedaży, na stronie https://karrot.pl/www.underdog.

Autorski projekt Michała Wendekera to połączenie akustycznych klimatów singer/songwriter i brudnych rockowych riffów spod znaku The Black Keys. Wendeker zadebiutował we wrześniu 2012 roku minialbumem True EP, określanym jako jeden z najciekawszych debiutów ostatnich lat. Jest finalistą konkursu Hard Rock Rising 2013, Make More Music Empiku i zwycięzcą Skoda Auto Muzyka, gdzie zyskał uznanie m.in. Piotra Stelmacha, Wojciecha Waglewskiego i Piotra Metza.

UNDERDOG EP to płyta jednocześnie delikatna i piekielnie mocna. Spaja ją ciepły, oryginalny wokal Michała. W trwającej niespełna 45 minut sesji wzięli udział wybitni instrumentaliści młodego pokolenia - Michał Stawarz (bębny) oraz Maciej Tokarski (bas). Całość nagrania pochodzi z Trójkowej Offsesji, gdzie do audycji Offensywa zaprosił artystę Piotr Stelmach. Nad ostatecznym brzmieniem materiału czuwał Marcin Klimczak (znany ze współpracy z m.in. The Black Tapes, The Stubs, Magnificent Muttley).

9 lipca - w warszawskim klubie Barometr (ul. Smolna 40) - odbędzie się koncert promujący nowe wydawnictwo. Artysta zaprezentuje się w materiale pochodzącym z albumu - oprócz Michała Wendekera, na scenie pojawią się muzycy, którzy brali udział w nagraniu EPki. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na oficjalnej stronie fb wokalisty: https://karrot.pl/www.facebook.com/wndkr.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

"Moje serce" akustycznie - fragment sesji nagraniowej najnowszej płyty Mariki

dodano dnia: 20.06.2013 Cz.

Poniżej fragment wieczoru. Utwór "Moje serce", który promuje wydawnictwo.

WNDKR w szeregach Karrot Kommando!

dodano dnia: 11.06.2013 Wt.

Już teraz zapraszamy do obejrzenia pierwszego z kilku filmików, które zarejestrowane zostały w trakcie nagrywania materiału w studio im. Agnieszki Osieckiej: https://karrot.pl/undone

Gitara Gra - nowy klip Vavamuffin

dodano dnia: 04.06.2013 Wt.

po wyczerpującym przywitaniu wiosny, zespół przygotował kolejny klip do piosenki traktującej o tej niezwykle miłej, acz kapryśnej porze roku: https://karrot.pl/gitaragra

Solresol Vavamuffin Tour 2013

dodano dnia: 16.05.2013 Cz.

stołeczny ansamble przemierza Polskę w ramach trasy "Solresol 2013 Tour". W najbliższym czasie będzie ich można spotkać w następujących miastach:

Akustyczna płyta Mariki już w przedsprzedaży

dodano dnia: 07.05.2013 Wt.

Specjalnie opracowane, nowe wersje kompozycji utrzymane w chilloutowym klimacie radia Chilli ZET, zabrzmiały wyjątkowo. Takiej Mariki nie znaliście...

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem