Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Animowana Kołysanka Konopna Kapeli ze Wsi Warszawa

dodano dnia: 03.09.2013 Wt.

Informacje:

Mamy niewątpliwą przyjemność zaprezentować kolejny videoklip do muzyki Kapeli ze Wsi Warszawa. Tym razem jest to animacja do bodaj najbardziej surowej, ale i niesamowicie przejmującej kompozycji z albumu "NORD" pt. "Kołysanka Konopna". Autorką jest ilustratorka i animatorka Sylwia Kubus.

Link: https://karrot.pl/kolysankakonopna

"W Polsce powstaje mało obrazów do utworów folkowych. A przecież ta muzyka jest bardzo plastyczna, budząca wyobraźnię. Animacje cieszą szczególnie, ponieważ ich tworzenie wymaga czasu, talentu, poświęcenia i wyjątkowej cierpliwości. Są przy tym naturalnie związane z korzenną muzyką akustyczną. Odwołują się bowiem do pradawnych form ekspresji człowieka, który wizualizował swoją percepcję świata zamieszkując jeszcze jaskinie, tworząc naskalne rysunki, pierwotne graffiti." — mówi Maciek Szajkowski z KzWW i dodaje: "Liryka ludowa jest pełna wspaniałych metafor i pozostawia dla słuchaczy nieskończone możliwości do odniesień i interpretacji. Dlatego każda próba przełożenia jej na obraz jest dla nas ciekawa, wyjątkowa, ubogacająca. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, bo to oddolna inicjatywa Autorki i cieszy, że nasze utwory inspirują tak wspaniałych artystów jak Sylwia."

Inne prace autorki można obejrzeć pod adresem: http://www.sylwiakubus.com

My przypominamy o winylowym wydaniu albumu "Nord". Nasi dzielni magazynierzy donoszą, że zostało jeszcze kilka specjalnych, białych egzemplarzy tego winyla. Do zamówienia tutaj: http://www.karrot.pl/nord

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Nowości wcześniejsze:

Nowy numer WNDKR - Wild Child

dodano dnia: 02.09.2013 Pn.

Piosenka Wild Child nagrana została w trakcie piątkowej audycji w Radio Kampus, której Michał był gościem - https://karrot.pl/wildchild

Duberman is Back na Ostródzie

dodano dnia: 06.08.2013 Wt.

Specjalnie na Ostródę zespół przygotował limitowaną EPkę "Duberman is back", zawierającą cztery premierowe numery.

Białe winyle Kapeli ze Wsi Warszawa

dodano dnia: 05.08.2013 Pn.

Winyle są dostępne w dwóch wersjach - klasycznym czarnym oraz w ekskluzywnym białym kolorze.

Najnowszy klip Ras Luty - "Jak daleko"

dodano dnia: 01.07.2013 Pn.

Oto i jest - https://karrot.pl/jakdaleko - najnowszy teledysk Ras Luty, obrazek ilustrujący drugi singiel z płyty "Uratuj siebie".

UNDERDOG EP - Premiera nowej płyty Michała Wendekera

dodano dnia: 25.06.2013 Wt.

Minialbum artysty pojawi się w sklepach 8 lipca. Już od dzisiaj można zamówić go w ramach przedsprzedaży, na stronie https://karrot.pl/www.underdog/cd.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem