Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

"Skin on me" - klip zapowiadający debiutancki album grupy AXMusique

dodano dnia: 22.10.2013 Wt.

Informacje:

16 listopada ukaże się pierwszy długogrający album zespołu AXMusique. Premierę płyty "Slimy Action Music" poprzedzi ukazanie się dwóch klipów - pierwszy z nich prezentujemy właśnie dzisiaj.

Link: https://karrot.pl/www.skinonme

Obrazek do utworu "Skin on me" popełniła grupa Transgressive Art, na czele której Jaromir Dziewic - zdobywca nagrody Yach 2012 za najlepszy debiut reżyserski. Aktorsko udzielili się Krzysztof Fajks (wokalista grupy), Joanna Wolańska i Kamil Lemieszewski.

AXMusique to reprezentanci sceny elektronicznej. W swojej twórczości łączą szeroko pojętą elektronikę z brzmieniem żywych instrumentów. Zapytani co sprawiło, że to właśnie "Skin on me" zdecydowali się mianować singlem zapowiadającym nadchodzące wydawnictwo, odpowiedzieli:

Płyta "Slimy Action Music" to album intencjonalnie eklektyczny - wybór pierwszego singla ma uwydatnić nasz pomysł na cały materiał. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na utwór pozabitowy, zupełnie niepasujący do kojarzonego z nami repertuaru. Uważamy zresztą, że ten właśnie kawałek to spory zwrot w naszym myśleniu o muzyce - dlatego jest dla nas taki ważny.

Premiera debiutanckiego albumu AXMusique będzie miała miejsce w połowie listopada. Wcześniej zespół zaprezentuje teledysk do kolejnego singla. Zapraszamy do śledzenia oficjalnej strony grupy na fb: https://karrot.pl/www.facebook.com/AXMusiqueBand . Więcej informacji na temat działalności AXMusique: http://www.karrot.pl/axmusique

Zobacz również:
Filmy aktualności:

AXMusique - Skin on Me

produkcja: Transgressive Art

Nowości wcześniejsze:

Rusza przedsprzedaż Shark-A-Taak "Rec. In Progress" - posłuchaj promomiksu

dodano dnia: 21.10.2013 Pn.

Zaledwie kilka dni dzieli nas od premiery solowego albumu jednego z liderów stołecznej grupy Vavamuffin, Reggaeneratora.

Teledysk Kapeli Ze Wsi Warszawa - Moja Dolo

dodano dnia: 14.10.2013 Pn.

Klip powstał w Kazimierzu Dolnym, przy okazji Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych oraz podczas rejsu po warszawskim odcinku Wisły.

Reggaenerator i Shark-A-Taak prezentują pierwszy klip z nadchodzącego albumu

dodano dnia: 10.10.2013 Cz.

Projekt SHARK-A-TAAK debiutuje krążkiem "Rec. In Progress" - płyta ukaże się 26 października.

R.U.T.A. oraz Paprika Korps przedstawiają wspólny album "400 lat"

dodano dnia: 07.10.2013 Pn.

Zapraszamy do odsłuchu promomiksu zapowiadającego album. Dzisiaj także, rusza jego przedsprzedaż

Ras Luta, Krzysztof Krawczyk i Khari Kill śpiewają razem na ekskluzywnym singlu

dodano dnia: 03.10.2013 Cz.

Limitowany singiel 'Jak daleko' dotrze do ludzi, którzy wsparli produkcję teledysku 'Jak daleko' oraz do zaprzyjaźnionych stacji radiowych.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem