Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Trailer albumu Earl Jacob - "Warto rozrabiać"

dodano dnia: 06.11.2013 śr.

Informacje:

Karrot Kommando z umiarkowanym smutkiem informuje, że planowana na 9ego listopada premiera solowego albumu Earl Jacoba "Warto rozrabiać", odbędzie się w terminie o tydzień późniejszym. Debiutancka płyta wokalisty ukaże się zatem 16 listopada.

Jeszcze zanim krążek trafi na półki sklepowe, Earl Jacob i jego Zbóje (bo tak brzmi oficjalna nazwa zespołu) przygotowali dla wyczekujących albumu, szereg atrakcji.


Z przyjemnością prezentujemy stronę graficzną wydawnictwa "Warto rozrabiać", której twórcą jest ceniony ilustrator i grafik, Jan Kallwejt (https://karrot.pl/www.kallwejt.com).

LINK: https://karrot.pl/www.zrzut/okladki/earl_wartorozrabiac.jpg


W najbliższy czwartek (7.11) w warszawskiej klubokawiarni Równonoc (ul. Chmielna 5) odbędzie się oficjalny odsłuch albumu "Warto rozrabiać". Chętnych do zapoznania się z materiałem jeszcze przed jego premierą, zapraszamy na godzinę 21:00. Ma być wesoło i tanecznie.

Kilka chwil przed Równonocą natomiast, Kuba razem ze swoim zespołem pojawi się w programie "Świat się kręci" (TVP1, 18:30).

Już dzisiaj zapraszamy do sprawdzenia trailera zapowiadającego wydawnictwo. W ramach zamieszczonej poniżej zapowiedzi, dowiecie się między innymi kto przyczynił się do powstania "Warto rozrabiać". Utwór w podkładzie to "Intro" otwierające album. Można tam usłyszeć nietuzinkowego gościa jakim jest Gavsborg The Foolmaker, który to przybliża słuchaczom skład osobowy albumu.

LINK: https://karrot.pl/www.wartorozrabiac_trailer


Ponieważ nie wszyscy wielbiciele talentu tego młodego artysty mają szansę pojawić się w czwartek w Równonocy, Earl Jacob zdecydował się udostępnić cały album na kanale youtube. Stanie się to w najbliższy wtorek (12.11) - dwa dni przed koncertową premierą krążka w warszawskim klubie Hydrozagadka (14.11), w trakcie którego będzie już można zakupić "Warto rozrabiać". Rodzaj przedsprzedaży bezpośredniej, niemalże z rąk samego artysty.

W przygotowaniu jest również specjalna oferta dla osób, u których sympatia względem twórczości Earl Jacoba idzie w parze z sympatią dla działalności ekipy Dziedzic Pruski. Trwają prace nad specjalną, limitowaną wersją koszulki, która będzie w sprzedaży jedynie w zestawie z albumem "Warto rozrabiać". Więcej informacji na ten temat wkrótce.

Jak łatwo zauważyć, dzieje się wiele. Zachęcamy do śledzenia oficjalnego fb Earl Jacoba: https://karrot.pl/www.facebook.com/earljacobmusic

A także do sprawdzenia informacji o nim na stronie wydawnictwa Karrot Kommando: https://karrot.pl/earljacob

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Earl Jacob - Warto rozrabiać - Trailer

Autor: Tomasz Krawczyk, Mothaship

Nowości wcześniejsze:

Weź udział w konkursie na remix "Risk Risk"

dodano dnia: 04.11.2013 Pn.

Marika przygotowała konkurs na remix swojego utworu. O szczegółach zabawy informuje Was osobiście - w poniższej wiadomości.

Ras Luta - nowy klip, nowy album i trasa koncertowa

dodano dnia: 03.11.2013 Nd.

Między koncertami, w warszawskim studio LWW, nagrywany jest materiał osadzony na brzmieniu akustycznych gitar i bębnów Nyahbingi, tradycyjnej muzyki Rasta.

Yellow Umbrella wraca do Polski

dodano dnia: 29.10.2013 Wt.

Yellow Umbrella, niemiecka legenda reggae-ska wraca do Polski. W przeddzień świetowania 20 lecia istnienia Yellow Umbrella odwiedzi Wrocław, Tychy oraz Kraków.

Nowy klip Mariki i jej Spokoarmii - Risk Risk

dodano dnia: 28.10.2013 Pn.

Zapraszamy do obejrzenia nowego klipu Mariki i Spokoarmii. "Risk Risk" to już trzeci teledysk promujący płytę "Momenty", przez wielu uznawaną za najlepszy album artystki.

"Rekin atakuje!" - weź udział w Grze Miejskiej i zdobądź limitowaną wersję albumu "Rec. In Progress"

dodano dnia: 23.10.2013 śr.

27 października (niedziela), Reggaenerator wraz z bandą Rekinów zaprasza wszystkich do udziału w wyjątkowej Grze Miejskiej.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem