Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Dziś ma premierę Sound Systemowej Sceny Syn

dodano dnia: 12.04.2014 So.

Informacje:

12 kwietnia to dzień oficjalnej premiery najnowszego albumu Juniora Stressa - od dzisiaj płyta "Sound Systemowej Sceny Syn" dostępna jest w sklepach muzycznych na terenie całego kraju!

Ukazanie się nowego materiału Junior - wraz z towarzyszącym mu zespołem Sun El Band - świętuje dzisiejszym koncertem w ramach Cracow Reggae Festival. Swój występ na scenie krakowskiego klubu studenckiego KWADRAT ekipa rozpocznie o godzinie 20:30. Bilety na festiwal są jeszcze w sprzedaży!

Ponadto, wszyscy ci, którzy zakupili album "Sound Systemowej Sceny Syn" w ramach przedsprzedaży na stronie https://karrot.pl/www.karrot.pl mogą zupełnie za darmo ściągnąć go z naszej strony w formie plików mp3 oraz flac.

A w najbliższych dniach w sieci pojawią się wszystkie utwory, znajdujące się na nowym albumie Juniora - każdemu towarzyszyć będzie inna oprawa graficzna, a posłuchać ich będzie można na kanale YT Karrot Kommando - https://karrot.pl/youtube.com/karrotkommando.

Sprawdzajcie oficjalny fanpejdż artysty - wkrótce informacje o kolejnych koncertach promujących wydawnictwo "Sound Systemowej Sceny Syn".

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Alfabet Łukasza Rusinka

dodano dnia: 27.03.2014 Cz.

Piosenka "Alfabet" nagrana została w ramach społeczno-edukacyjnej kampanii "Ojczysty - dodaj do ulubionych". Jej głównym założeniem jest przypomnienie o roli i miejscu języka ojczystego w życiu Polaków.

Rusza przedsprzedaż nowego albumu Juniora Stressa!

dodano dnia: 25.03.2014 Wt.

Pierwsze sto osób, które zakupi album w ramach preorderu, otrzyma podpisane przez Juniora Stressa egzemplarze płyty - można go zamówić na stronie https://karrot.pl/www.ssss

Wyróżniona w Wielkiej Brytanii R.U.T.A. już wkrótce na wspólnej trasie z Paprika Korps

dodano dnia: 24.03.2014 Pn.

Czytelnicy brytyjskiego magazynu Songlines wybrali zespół R.U.T.A. jako jedną z czterech Najlepszych Grup roku 2013

Miąższ prezentuje teledysk w trójwymiarze!

dodano dnia: 18.03.2014 Wt.

Twórcami klipu jest duet Drobczyk+Kopaniszyn - laureaci nagrody Yach 2013 w kategorii "Innowacja" i zdobywcy grand prix tego festiwalu oraz Rafał Pietrowicz.

Pablopavo i Ludzików obrazek o Mikołaju

dodano dnia: 11.03.2014 Wt.

Mamy zaszczyt przedstawić teledysk do utworu "Mikołaj" - trzeciego singla z albumu POLOR - https://karrot.pl/mikolaj

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem