KARROT KOMMANDO

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

"Slimy Action Music" AXMusique w remiksach 13 producentów!

dodano dnia: 21.05.2014 śr.

Informacje:

Mija właśnie pół roku od ukazania się debiutanckiego krążka grupy AXMusique. Album "Slimy Action Music" zebrał dotychczas wiele dobrych recenzji, co zainspirowało zespół do rozpoczęcia prac nad nowym materiałem. Co ciekawe, prace te absolutnie nie przeszkadzają w działaniach, które mają na celu ciąg dalszy promocji pierwszej płyty.

Właśnie ukazał się album REAXION, który zawiera remixy utworów pochodzących z krążka "Slimy Action Music". Wspólnie z firmą Sizeer, zespół zaprosił do współpracy 13 producentów, z których każdy reprezentuje inny obszar muzyki alternatywnej i elektronicznej. Pośród zaproszonych gości, znajdują się: Dick4Dick, Kixnare, Little White Lies, Rico Casazza&Kozber, Tom Encore, Adam Faz, Last Robots, Kwazar, Biernaski, 5:cet, Elektrishe.TV oraz Piotr Grymek. Efektem pracy producentów jest album zawierający debiutancki materiał AXMusique w odsłonach z gatunku: electrobreak, house, IDM, nu-disco, ale także klasyczne techno i dubstep.

Warto zaznaczyć, że albumu REAXION nie można kupić - można go natomiast otrzymać za darmo. Wystarczy udać się do dowolnego salonu Sizeer i podać hasło "SizeerMusic". Wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z materiałem wcześniej, zespół AXMusique zaprasza na swój profil fb, gdzie od początku tygodnia pojawiają się produkcje kolejnych producentów. Produkcje umieszczone zostały również na profilu soundcloud.com: http://soundcloud.com/axmusique .

Autorzy projektu pomyśleli również o tym, aby wykonawcy mieli okazję zaprezentowania się publiczności na żywo. Podsumowaniem całego projektu REAXION będą dwa niecodzienne wydarzenia z cyklu Sizeer Music On Tour, które odbędą się 30. maja w krakowskiej Fabryce i dzień później - 31. maja w warszawskiej Iskrze. Podczas tych wieczorów, na jednej scenie spotkają się występujący na płycie producenci oraz zespół AXMusique.

Więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie https://karrot.pl/www.sizeer.com oraz na oficjalnym fb grupy: http://www.facebook.com/AXMusiqueBand .

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Sound Systemowej Sceny Syn w trasie

dodano dnia: 14.05.2014 śr.

Aktualnie Junior Stress i jego zespół są w trakcie trasy promującej płytę "Sound Systemowej Sceny Syn". Już w piątek (16.05) będzie miała miejsce stołeczna premiera koncertowa wydawnictwa.

Kapela ze Wsi Warszawa i Mercedes Peón zapowiadają wspólny album i koncert na Przystanku Woodstock

dodano dnia: 13.05.2014 Wt.

Wydawnictwo promuje singiel "Fly my voice!", zrealizowany w listopadzie 2012. roku - https://karrot.pl/flymyvoice_video

Dziś ma premierę Sound Systemowej Sceny Syn

dodano dnia: 12.04.2014 So.

Od dzisiaj płyta "Sound Systemowej Sceny Syn" dostępna jest w sklepach muzycznych na terenie całego kraju!

Alfabet Łukasza Rusinka

dodano dnia: 27.03.2014 Cz.

Piosenka "Alfabet" nagrana została w ramach społeczno-edukacyjnej kampanii "Ojczysty - dodaj do ulubionych". Jej głównym założeniem jest przypomnienie o roli i miejscu języka ojczystego w życiu Polaków.

Rusza przedsprzedaż nowego albumu Juniora Stressa!

dodano dnia: 25.03.2014 Wt.

Pierwsze sto osób, które zakupi album w ramach preorderu, otrzyma podpisane przez Juniora Stressa egzemplarze płyty - można go zamówić na stronie https://karrot.pl/www.ssss

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.