Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

R.U.T.A i "Gore!" w wersji koncertowej - sprawdź najnowszy klip.

dodano dnia: 29.05.2014 Cz.

Informacje:

Kilka miesięcy po premierze nagranego wspólnie z zespołem Paprika Korps albumu "400 lat", zespół R.U.T.A przypomina swoje wydawnictwo, które światło dzienne ujrzało w roku 2011. Mowa o płycie "GORE - Pieśni buntu i niedoli XVI-XXw.".

Grupa zaprezentowała właśnie teledysk do tytułowego utworu, pochodzącego z tego albumu. Klip "Gore!" zrealizowany został w trakcie koncertu zespołu R.U.T.A w łódzkiej Scenografii, w marcu 2013 roku. Jego autorem jest Marcin Lesisz.

Link: https://karrot.pl/gore_video

Pomysł na zilustrowanie piosenki nie był przypadkowy. Jak podkreśla lider projektu, Maciek Szajkowski: R.U.T.A. to przede wszystkim zespół koncertowy. Żywioł jest jego prawdziwą naturą. Nic nie zastąpi kontaktu z publicznością, to największe wyzwanie i sprawdzian ile muzyka, którą tworzysz gdzieś w piwnicy jest warta, gdy konfrontujesz ją na żywca ze słuchaczami. W wypadku koncertów RUTY to publiczność jest ich największą wartością, nie tylko żywiołowo reagując i skandując wspólnie kawałki, ale będąc naturalną częścią kapeli, kolejnym muzykiem. Dlatego nie mamy wątpliwości, by dzieląc się obrazami do muzyki, uwieczniać jej koncertowe wykonania. Ten klip oddaje serducho RUTY.

Kilka zdań o teledysku dorzuca Kamil Rogiński: Klip koncertowy do utworu "Gore!" pojawia się jako pętla wydarzeń. R.U.T.A zatoczyła koło, ponieważ właśnie od "Gore!" wszystko się zaczęło. Wokół nas wciąż gore, więc trudno wyhamować, a bunt - zamiast odtajać - wciąż wzmaga! "Hej gore! Co gore?" Hej, co płonie?! Ratować czy podpalać? R.U.T.A przybywa!

Wszystkich, którzy chcieliby na żywo przekonać się o koncertowej mocy projektu, R.U.T.A zaprasza w nadchodzącą sobotę (31.05) do Żurawłowa. Odbędzie się tu piknik ekologiczny w ramach protestu mieszkańców tej miejscowości, którzy od ponad roku walczą z jedną z największych firm wydobywczych świata. Oprócz zespołu R.U.T.A, na scenie zagrają Junior Stress, Seeking Dreams, Nasty Groove oraz Roots Defender.

Więcej informacji odnośnie wydarzenia: https://karrot.pl/www.facebook.com/events/659817407425026/

Zobacz również:
Filmy aktualności:

R.U.T.A. - Gore!

Autor: Marcin Lesisz

Nowości wcześniejsze:

"Kartka dla nieznajomej" - nowy teledysk zespołu Dagadana.

dodano dnia: 27.05.2014 Wt.

19584 klatki fotograficzne, 816 skanów klisz, 3 tygodnie skanowania non stop, 136 rolek filmu i wkrętarka połączona z 5 aparatami LOMOKINO

"Slimy Action Music" AXMusique w remiksach 13 producentów!

dodano dnia: 21.05.2014 śr.

Albumu REAXION nie można kupić - można go natomiast otrzymać za darmo. Wystarczy udać się do dowolnego salonu Sizeer i podać hasło.

Sound Systemowej Sceny Syn w trasie

dodano dnia: 14.05.2014 śr.

Aktualnie Junior Stress i jego zespół są w trakcie trasy promującej płytę "Sound Systemowej Sceny Syn". Już w piątek (16.05) będzie miała miejsce stołeczna premiera koncertowa wydawnictwa.

Kapela ze Wsi Warszawa i Mercedes Peón zapowiadają wspólny album i koncert na Przystanku Woodstock

dodano dnia: 13.05.2014 Wt.

Wydawnictwo promuje singiel "Fly my voice!", zrealizowany w listopadzie 2012. roku - https://karrot.pl/flymyvoice_video

Dziś ma premierę Sound Systemowej Sceny Syn

dodano dnia: 12.04.2014 So.

Od dzisiaj płyta "Sound Systemowej Sceny Syn" dostępna jest w sklepach muzycznych na terenie całego kraju!

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem