Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Przedwczoraj nowy klip Juniora Stressa

dodano dnia: 14.07.2014 Pn.

Informacje:

W minioną sobotę (przedwczoraj!) w trakcie płockiego festiwalu Reggaeland odbyła się internetowa premiera najnowszego klipu Juniora Stressa. Teledysk do utworu "Przedwczoraj" to kolejny obrazek promujący wydaną trzy miesiące temu nakładem Karrot Kommando, solową płytę wokalisty - "Sound Systemowej Sceny Syn".

"Przedwczoraj" to jedna z kilku bardzo pogodnych i lekkich piosenek, które składają się na ten album. W klipie wystąpili bliscy Juniora - o tym, że "jest pięknie!" przekonują nas członkowie rodziny artysty, ludzie z jego najbliższego otoczenia oraz muzycy, z którymi Stress współpracuje na co dzień.


LINK: https://karrot.pl/przedwczoraj

Video by GRZVideos
Audio: Produced & mixed by Mothashipp @ Western Jive
Produced by Sun El Band
Mastering: IMix Jacek Gawłowski / JG Master Lab


Cytując fragment recenzji albumu "Sound Systemowej Sceny Syn" autorstwa Bartka Murackiego z portalu reggaenet.pl:

Zamiast karmić słuchacza frazesami, Stress opowiada o sobie i podkreśla wagę wyborów zgodnych z własnym sumieniem, unikając zarazem sideł taniej dydaktyki i paternalistycznego tonu. Chociaż "Ludzie Babilonu" wciąż idą, Junior nawet nie próbuje ich zatrzymywać, a dyktatowi dyrektorów, VIPów i polityków przeciwstawia szczerą, prostą filozofię: miej odwagę iść swoją drogą, nawet jeśli będzie trochę trudniej. Działaj, zamiast narzekać ("To nie ja", "Łatwo")!

I w myśl tej zasady - w oczekiwaniu na premierę oficjalnego teledysku - Junior Stress wypuścił w zeszłym tygodniu samodzielnie zrealizowany teledysk do piosenki "Łatwo". Klip stanowi zapis wyprawy wokalisty w Tatry. Pokonując trasę: Dolina Pięciu Stawów Polskich - Szpiglasowy Wierch - Dolina za Mnichem, Junior przekonuje słuchaczy o tym, że "łatwo to się nie da zrobić nic".

LINK: https://karrot.pl/latwo

Więcej informacji na temat Juniora Stressa i jego twórczości znajdziecie pod adresem: http://www.karrot.pl/jrstress oraz na oficjalnym fb artysty: https://karrot.pl/www.facebook.com/juniorstress

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Junior Stress - Przedwczoraj

produkcja: GRZVideos

Nowości wcześniejsze:

Duberman w Gruzji

dodano dnia: 08.07.2014 Wt.

Klip do utworu "Moving around", w którym gościnnie zaśpiewała znana z Kapeli Ze Wsi Warszawa, Magdalena Sobczak, powstał w wyjątkowej scenerii.

Gdzie jest kultura?

dodano dnia: 02.07.2014 śr.

Zamiast tłoczyć się w kolejkach na imprezach masowych, warto udać się w urzekającą podróż po naszym pięknym kraju i odkryć nowe i niezbadane...

Żywiołak przyzywa Skrzeble

dodano dnia: 30.06.2014 Pn.

Żywiołak powraca z nowym teledyskiem do utworu "Skrzeble". Utwór inspirowany kaszubską melodią ludową i tekstem Bolesławia Leśmiana opowiada o postaciach z demonologii kaszubskiej.

Sunday Pagans rusza w "Wianki Tour"

dodano dnia: 16.06.2014 Pn.

Wyjątkowe i zaskakujące połączenie oryginalnych kompozycji ludowych z muzyką dub, drum'n'bass czy elektro.

R.U.T.A i "Gore!" w wersji koncertowej - sprawdź najnowszy klip.

dodano dnia: 29.05.2014 Cz.

Klip zrealizowany został w trakcie koncertu zespołu R.U.T.A w łódzkiej Scenografii, w marcu 2013 roku. Jego autorem jest Marcin Lesisz.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem