Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

"Stop stop" - Teledysk Earla Jacoba i Ani Iwanek

dodano dnia: 15.07.2014 Wt.

Informacje:

Karrot Kommando i Earl Jacob mają przyjemność zaprezentować teledysk do kolejnego singla promującego wydany w listopadzie 2013 roku album "Warto rozrabiać". Piosenka "Stop stop" to duet artysty z wokalistką Anią Iwanek, którą kojarzyć można z projektami takimi jak Rubber Dots czy 6t's Club.

Jak twierdzi Earl Jacob: "Stop stop" to ładna piosenka. W dodatku sprytna, bo łącząca pop z nieco "brudnym" reggae. Co ciekawie, w utworze pojawiają się również smyki, które w polskich piosenkach z tego gatunku obecne są raczej rzadko. Za produkcję piosenki - jak i całej płyty - odpowiedzialny jest niezawodny Mothashipp.

Zapytany o kilka słów na temat samego klipu, Earl Jacob stwierdza: To prosta (ale przecież ważna i piękna) historia dwojga ludzi, którzy i chcieliby i nie wychodzi im... I... I niech widz sprawdzi co dalej. Kolory, ciekawe plany, ruch i taniec - teledysk "Stop stop" to uczta dla oka. Zasiądź, Widzu, włącz klip i ciesz się razem z nami.

LINK: https://karrot.pl/stopstop

Scenarzystą i reżyserem teledysku jest Grzegorz Telenga. Zdjęcia i korekcja kolorów to zasługa Krzysztofa Wróbla. O choreografię zadbali Michalina Rudek i Michał "Pan Krok" Gerlach - oni również wcielili się w główne role.

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Earl Jacob feat. Ania Iwanek - Stop Stop

scenariusz i reżyseria: Grzegorz Telenga

Nowości wcześniejsze:

Przedwczoraj nowy klip Juniora Stressa

dodano dnia: 14.07.2014 Pn.

"Przedwczoraj" to jedna z kilku bardzo pogodnych i lekkich piosenek, które składają się na ten album.

Duberman w Gruzji

dodano dnia: 08.07.2014 Wt.

Klip do utworu "Moving around", w którym gościnnie zaśpiewała znana z Kapeli Ze Wsi Warszawa, Magdalena Sobczak, powstał w wyjątkowej scenerii.

Gdzie jest kultura?

dodano dnia: 02.07.2014 śr.

Zamiast tłoczyć się w kolejkach na imprezach masowych, warto udać się w urzekającą podróż po naszym pięknym kraju i odkryć nowe i niezbadane...

Żywiołak przyzywa Skrzeble

dodano dnia: 30.06.2014 Pn.

Żywiołak powraca z nowym teledyskiem do utworu "Skrzeble". Utwór inspirowany kaszubską melodią ludową i tekstem Bolesławia Leśmiana opowiada o postaciach z demonologii kaszubskiej.

Sunday Pagans rusza w "Wianki Tour"

dodano dnia: 16.06.2014 Pn.

Wyjątkowe i zaskakujące połączenie oryginalnych kompozycji ludowych z muzyką dub, drum'n'bass czy elektro.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem